Ryzen 1700X ve Evga GTX 1070 Düşük FPS Problemi

Göktuğ İnal

Kilopat
Daha fazla  
İşlemcim ile ekran kartı driverları tam olmasına rağmen;
CS:GO 80 120 FPS en düşük ayarlarda.
PUBG 50 90 FPS almaktayım. En düşük ayarlarda.
Bilgisayarla ilgili bir çok driver indirmeme rağmen halen düşük FPS almaktayım. Windows orijinal değil sebebi mudur bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sebebinin o olma ihtimali yüksek. Arkadaşımda da Ryzen 5 1500X ve GTX 1050 Ti vardı. Windows'u orijinal değildi bütün oyunları kasıyordu. KMSpico gibi programları kesinlikle güvenli değildir ve kötü amaçlıdır. Babasının hayrına aktifleştirmiyor sizin Windowslarınızı. 50 TL'ye bir tane Windows 10 Key almak çok mu zor yahu?

KMSpico ben de güvenli bulmuyorum fakat zaten kullanmadım. Virüslü bir uygulama kullanacağıma aktifsiz kalsın daha iyi diye düşünüyordum ancak çok aşırı donmalar ve FPS düşmeler başladı. GTX 1060 olan arkadaşım benden daha fazla FPS alıyor şu an ve bu can sıkıcı bir hale geldi.

KMSpico ben de güvenli bulmuyorum fakat zaten kullanmadım. Virüslü bir uygulama kullanacağıma aktifsiz kalsın daha iyi diye düşünüyordum ancak çok aşırı donmalar ve FPS düşmeler başladı. GTX 1060 olan arkadaşım benden daha fazla FPS alıyor şu an ve bu can sıkıcı bir hale geldi.
KMSpico falan fark etmez. Ben örnek verdim. Korsan Windows her zaman zararlıdır. İşletim sisteminiz Windows 10 Home ise 35-40 TL, Windows 10 Pro ise 45-50 TL arasında bir fiyata OEM key alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı