Ryzen 2200G B350M Pro VDH sistemde takılmalar oluyor

volkansvdk

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bunlar var. 450W PSU var.
Knigt Online oynuyorum ama arka plandada Twitch'i ve müzik oralara giriyorum boyle ufak takilma olabiliyor. Bana yol göstermenizi istiyorum. Ne yapmaliyim? Param var para sıkıntı yok. Ryzen3 2200G var anakart belli Power 450W.
Ekranda 27 inc ASUS ekrani var yeni nesil işte. Bana bir yardim edin. Ne yapalım?

Arkadaşlar bunlar var. 450W PSU var.
Knigt Online oynuyorum ama arka plandada Twitch'i ve müzik oralara giriyorum boyle ufak takilma olabiliyor. Bana yol göstermenizi istiyorum. Ne yapmaliyim? Param var para sıkıntı yok. Ryzen3 2200G var anakart belli Power 450W.
Ekranda 27 inc ASUS ekrani var yeni nesil işte. Bana bir yardim edin. Ne yapalım?

Eğer RAM 8 GB ise yetersiz olabilir 16 GB yapmanı öneririm.

RAM'ler 4 4: 8 gbarkadaslar ekran karti eklenmelimi Knight Online gereksinimleri ekran karti gerekli mi eski bir oyun ya ben bakiyorum millet 1060EKRAn karti ile falan yayin aciyor

Eğer RAM 8 GB ise yetersiz olabilir 16 GB yapmanı öneririm.
Abi yardimci olun be bu sistem ustune ne koyabilirz

RAM larınız nedir?
8 gb 4 4 bi yardm edin bu sistem ustunde iyi bi ilerleme saglamam lazm

Son düzenleme:
RAM'ler 4 4: 8 gbarkadaslar ekran karti eklenmelimi Knight Online gereksinimleri ekran karti gerekli mi eski bir oyun ya ben bakiyorum millet 1060EKRAn karti ile falan yayin aciyor.

Abi yardimci olun be bu sistem ustune ne koyabilirz.

8 GB 4 4 bir yardm edin bu sistem ustunde iyi bir ilerleme saglamam lazm.

2x8 ram yani 16GB kullanın ve işlemciyi yükseltme imkanınız varsa yükseltin.

RAM'ler 4 4: 8 gbarkadaslar ekran karti eklenmelimi Knight Online gereksinimleri ekran karti gerekli mi eski bir oyun ya ben bakiyorum millet 1060EKRAn karti ile falan yayin aciyor.

Abi yardimci olun be bu sistem ustune ne koyabilirz.

8 GB 4 4 bir yardm edin bu sistem ustunde iyi bir ilerleme saglamam lazm.

Elindekileri satıp 8+8 yapabilirsin ya da işlemcini değiştirip yeniden 8+8 yapabilirsin.

Geri
Yukarı