Ryzen 2200G Boşta 60 Derece Isınması

Alper M.

Decapat
Bilgisayarı 3 gün önce topladım, işlemci olarak AMD Ryzen 3 2200G kullandım ve 2.8 16 GB RAM'lerim var (Ekran Kartı kullanmadım). İşlemci yük altında değilken (Sadece Chrome açık.) 50-60 derecelerde geziyor. soğutucu olarak stok soğutucuyu kullanıyorum. Zaten oyun performansını da özetlemek gerekirse, Zula'da en düşük ayarlarda bile 10-20 FPS veriyor ve renkler berbat. Bu durum bana pek normal gelmedi ne yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zula'da 20 FPS alman tamamen bir sorundan kaynaklı. Bence driverlerde bir problem olabilir. Driverleri güncelleyin olmadı temiz kurulum yapmayı deneyin. Bir de oyun esnasında ısı değerlerini kontrol edin.

Zula'da 20 FPS alman tamamen bir sorundan kaynaklı. Bence driverlerde bir problem olabilir. Driverleri güncelleyin olmadı temiz kurulum yapmayı deneyin. Bir de oyun esnasında ısı değerlerini kontrol edin.
oyun esnasında zaten sıcaklık 70'lere çıkıyor
Bir anormallik mevcut. Sürücüleri elle mi yüklediniz, yoksa yardımcı bir program mı kullandınız?
el ile yükledim aygıt yöneticisinde ekran kartı "microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı" yazıyor bunda da bi anormallik var mı

Bilgisayarı 3 gün önce topladım, işlemci olarak AMD Ryzen 3 2200G kullandım ve 2.8 16 GB RAM'lerim var (Ekran Kartı kullanmadım). İşlemci yük altında değilken (Sadece Chrome açık.) 50-60 derecelerde geziyor. soğutucu olarak stok soğutucuyu kullanıyorum. Zaten oyun performansını da özetlemek gerekirse, Zula'da en düşük ayarlarda bile 10-20 FPS veriyor ve renkler berbat. Bu durum bana pek normal gelmedi ne yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.
sorunu bütün güncellemeleri tekrardan yaparak çözdüm yardımlarınız için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı