Ryzen 2200G "Bu aygıt, kullanılabileceği yeterli boş kaynak bulamıyor. (Kod 12)" hatası

EquLesTT

Decapat
İyi günler başlıkta belirttiğim gibi APU sistemde işlemci çalışıyor fakat APU çalışmıyor. BIOS'um ve driverlerim güncel. Yardım bekliyorum şimdiden teşekkür ederim. Ekran kartım yok.

366794
366795

Biostan ekran kartına 2 gb ayırdım yinede nafile windows sürümüm eski dediğiniz gibi oem kodlardan alsam sıkıntım gider mi? Şifremi yanlış girdiğim için cevap veremedim kusura bakmayın.
Cevaplar için teşekkürler

Biostan ekran kartına 2 gb ayırdım yinede nafile windows sürümüm eski dediğiniz gibi oem kodlardan alsam sıkıntım gider mi? Şifremi yanlış girdiğim için cevap veremedim kusura bakmayın.
Cevaplar için teşekkürler
AMD Ryzen™ 3 2200G Drivers & Support | AMD Driver'ın güncel olup olmadığına AMD sitesinden bakın. Orda güncel yazdığına bakmayın, yanıltıcı olabiliyor.

Driverimi amd sitesinden indirmiştim windows sürümümü değiştirip öyle deneyeceğim bir de.
Sorunum halloldu windows satın aldım teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı