Ryzen 2200G ve GT 1030 Sistem Toplama

aozuney

Decapat
Yakın zamanda bir oyun bilgisayarı toplamayı düşünüyorum. Yaklaşık 3000-3500 TL arası bir bütçe ayırdım. PC Donanımları hakkında bilgim pek fazla değildir. Kendim bir PC topladım. Önerilerinizi bekliyorum. Herhangi bir uyumluluk sorunu veya bir hata var mı? Ya da farklı sistem tavsiyeleriniz var mı? Şimdiden Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın zamanda bir oyun bilgisayarı toplamayı düşünüyorum. Yaklaşık 3000-3500 TL arası bir bütçe ayırdım. PC Donanımları hakkında bilgim pek fazla değildir. Kendim bir PC topladım. Önerilerinizi bekliyorum. Herhangi bir uyumluluk sorunu veya bir hata var mı? Ya da farklı sistem tavsiyeleriniz var mı? Şimdiden Teşekkürler.
Bütçe nedir ? Çok daha iyileri toplanabilir.

Ryzen 2200G ve Ryzen 2400G işlemciler tercih edildiği zaman Gt1030 gibi bir ekran kartına gerek yok işlemciler buna yakın bir ekran kartını içinde barındırıyor. Ayrıca Vatan pahalı bir firmadır.

Size bu apuyu onerebilirim.Dilerseniz ssd yi cikarip 2400g yapabilirsiniz islemciyi fiyat 200tl civari artacaktir.
Screenshot_20181015-211932.jpeg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı