Ryzen 2200G ve GTX 1050 Ti Performansı

tacohub

Kilopat
Yer
İzmir
Merhaba, ben GTX 1050Ti Gaming X 4B + 16GB RAM içeren bir bilgisayar topladım bütçeme. PUBG oynarken, aynı zamanda Discord açık olacak sorun olur mu? İşlemci 2200G OC 3.9GHz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bi sorum daha olucak GTX 1060 6GB ve 8GB RAM önerenler var sence napmalıyım
RAM tek slotsa yükseltmeye aciksa onu alin dusunmeden. Cünkü ekran karti ve islemci zor degisen parcalardir. Ikinci el satmaya falan ugrasirsiniz. Fakat tek slot RAM ise eger ilerde yetmedigi yerde bi tane daha yanina eklersiniz biter. :)

RAM eklenebilir bir şey, ekran kartı öyle değil. Ekran kartını bir kere alırsınız ve uzun süreler değiştirmezsiniz. Bu yüzden GTX 1060'lı bir sistem toplamalısınız.

RAM tek slotsa yükseltmeye aciksa onu alin dusunmeden. Cünkü ekran karti ve islemci zor degisen parcalardir. Ikinci el satmaya falan ugrasirsiniz. Fakat tek slot RAM ise eger ilerde yetmedigi yerde bi tane daha yanina eklersiniz biter. :)
Tek slot ram 8gb yetermi arada kaldım sonuçta yeni nesil oyunlar geliyor ekran kartı 1060 6gb OC olucak çok güzel olur benim içinde
RAM eklenebilir bir şey, ekran kartı öyle değil. Ekran kartını bir kere alırsınız ve uzun süreler değiştirmezsiniz. Bu yüzden GTX 1060'lı bir sistem toplamalısınız.
Öyle yapmaya karar verdim sipariş veriyorum şuanda teşekkürler :D

Tek slot ram 8gb yetermi arada kaldım sonuçta yeni nesil oyunlar geliyor ekran kartı 1060 6gb OC olucak çok güzel olur benim içinde

Öyle yapmaya karar verdim sipariş veriyorum şuanda teşekkürler :D
8 GB günümuz icin alt sınır zaten. Su an icin yeterli. Yetmedigi yerde eklersiniz bi 8 daha mis gibi olur. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı