Ryzen 2200G ve RX 560 sistem toplama

Magadi

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sigortacı
b79089a6-1bf8-4439-b2f3-4171726a4564.jpg

Bende bu sistemi toplamak istiyorum bir kaç sorum olcak. Sistemi topladıktan sonra windows 10 felan kuruyor mu vatan bilgisayar? Topladıysan memnun musun?

Son düzenleme:
Bende bu sistemi toplamak istiyorum bir kaç sorum olcak. Sistemi topladıktan sonra windows 10 felan kuruyor mu vatan bilgisayar? Topladıysan memnun musun?
Daha almadım cuma günü indirimin olacağı gün gideceğim ve w10 u onlar eğer atarsa fiyat baya bir artıyor. Kendim bizzat satıcı ile birlikte topladım

Daha almadım cuma günü indirimin olacağı gün gideceğim ve w10 u onlar eğer atarsa fiyat baya bir artıyor. Kendim bizzat satıcı ile birlikte topladım
RX 560 alırsan vereceğin 3500TL biraz olsun boşa gidecektir. RX 570, RX 560'ın 2 katı. RX 570 al, çok daha iyi olur. Parana bir kere kıyacaksın, sonra boş boş sıkıntı çekme derim.
Bu arada RX 560 Aero ITX nasıl 540 TL ya ? Sitede 1000 yazıyor.

RX 560 alırsan vereceğin 3500TL biraz olsun boşa gidecektir. RX 570, RX 560'ın 2 katı. RX 570 al, çok daha iyi olur. Parana bir kere kıyacaksın, sonra boş boş sıkıntı çekme derim.
Vatan Bilgisayarda internet sitesinden girdiğin zaman sistem tavsiyeleri kısmına girdiğin zaman orada uygun fiyata toplama sistem bulabiliyorsun. Ben salı günü vatan bilgisayara farklı bir sistem toplamak için gittim ve satıcı bana bunu önerdi rx 560 mağazada yok ama 4 gün içerisinde getireceklerini söylediler, bende cuma günü indirimin olacağı gün geleceğimi söyledim.
sitedeki ile mağazadaki fiyatlar farklı
bende cuma günü gidip bu sistemi almak istiyorum 1 aylık deneme sürümü kursalar bile yeter sonradan ayarlarız memnun kalırız inşallah
ben bugün gideceğim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı