Ryzen 2400G Knight Online FPS Sorunu

Kadirr5

Hectopat
  • Ryzen R5 2400G
  • 2x4 GB 2400 MHz RAM
  • ASUS PRIME A320M-E

Bu sistem ile Knight Online oyununu oynayamıyorum, maradonda 5-20 FPS arası veriyor.

Görev yöneticisinde CPU kullanımı %10-20 GPU kullanımı %10-20 arası.

Güç seçeneklerinde bulunan en düşük ve en yüksek işlemci oranı gibi GPU içinde bir ayar var mıdır?
GPU boost yapsam düzelir mi ya da sisteme zarar verir mi?
3D tabanlı bir oyun olduğunu duymuştum, ne tür ayarlar yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.Bu eski model ekran karti alma dusuncesi bendede var.Denemek istiyordum.Hatta ilave olarak windows xp kurmayi bile dusunuyorum.cunku zaten hesap guvenligi had sadhada.Pc de 24 saat knight online acik durumda.Win10 olsa ne xp olsa ne? Ustalar bu oyun icin xp kurma olayina nasil bakarsiniz?
(Bankalarin atm leride hala xp kullaniyor sonucta.)

Merhaba.Bu eski model ekran karti alma dusuncesi bendede var.Denemek istiyordum.Hatta ilave olarak windows xp kurmayi bile dusunuyorum.cunku zaten hesap guvenligi had sadhada.Pc de 24 saat knight online acik durumda.Win10 olsa ne xp olsa ne? Ustalar bu oyun icin xp kurma olayina nasil bakarsiniz?
(Bankalarin atm leride hala xp kullaniyor sonucta.)
hocam geçen gün gt710 aldım birazdaha iyiydi fakat tatmin etmedi 5-10 fps yükseldi ama diğer oyunlar kasıyordu, bugün çok eski model bir ekran kartı alıcam, akşam 10-11 gibi sonucu paylaşırım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı