Ryzen 2600 alınmalı mı yoksa Ryzen 3600 beklenmeli mi?

Ryzen 5 2600 1048TL şimdi alınmalı mı yoksa Ryzen 3600 beklenmeli mi?

• Oy verenlerin toplamı
    25
  • Anket kapandı .

honolulu

Kilopat
Yer
Şanlıurfa
Daha fazla  
Meslek
öğretmen
Merhaba arkadaşlar hazır KDV indirimi gelmişken sizde 1048TL'ye şu an alınmalı mı? Yoksa Ryzen 3600 3 ay beklenmeli mi? Aralarında 250TL'lik bir fiyat farkı tahmin ediyorum da kararsızım bir yandan da yeni işlemciler anakartıma uyum sağlar mı onu da bilmiyorum. İşlemci de yok laptoptan idare ediyorum. Sistemim:
  • MSI B450 Pro M2
  • Sapphire RX 570 Nitro+ 4GB
  • G.Skill Aegis 16GB dual 3000MHz
  • Aerocool Kcas 600W 80+

Son düzenleyen: Moderatör:
çok yüksek bir ekran kartın yok. ayrıca 3. nesil ryzen işlemciler 2020 de çıkıcak diyenler var bende yeni topladım sistemi 2600 tercih ettim gayet memnunum. 2600 tercih ede bilirsin. üstelik şu an 1000 tl ye bulabilirsin site vermek serbest mi bilmiyorum

Onu bekle bunu bekle. Nereye kadar? Teknolojik aletler eskiyen aletler. Siz 3600 de alsanız eskiyecek 2600 alsanız da eskiyecek. Beklemeye değmez bence çünkü 3600 çıktığında da yeni fiyat-performans ürünleri çıkacak diyecekler.

Yorumlarınız üzere 1048TL'ye aldım. Link burada hocam da şuan bitmiş KDV indirimi:
Bu arada hepsiburada.com AMD ücretsiz hediyelerini veriyor değil mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı