Ryzen 2600 sistem montajı nasıl yapılır?

Nazmi1234

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim söyle:
  • MSI B350 PC Mate (Not olarak güncelleyin dedim ama tam olarak yaptılar mi bilmiyorum.
  • RX 580
  • Ryzen 5 2600
  • 8 GB 3000 MHz RAM
  • Phanteks P300
  • FSP 600w güç kaynağı
  • SanDisk 250 GB SSD
  • 1 TB harddisk
Birinci sorum sistemim nasıl? İkinci sorum her ne kadar video izlesem de korkuyorum. Bilgisayarcıya yaptırmak istemiyorum parça çalar falan diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD marka seçimi hariç güzel sistem.
Sakince, acele etmeden, önerilen önlemleri uygulayarak (statik elektrik boşaltma vb.) toplayabilirsiniz.
İleride RAM yükseltmesi yapmayı unutmayın. :)

Sistemim söyle:
  • MSI B350 PC Mate (Not olarak güncelleyin dedim ama tam olarak yaptılar mi bilmiyorum.
  • RX 580
  • Ryzen 5 2600
  • 8 GB 3000 MHz RAM
  • Phanteks P300
  • FSP 600w güç kaynağı
  • SanDisk 250 GB SSD
  • 1 TB harddisk
Birinci sorum sistemim nasıl? İkinci sorum her ne kadar video izlesem de korkuyorum. Bilgisayarcıya yaptırmak istemiyorum parça çalar falan diye.
Öncelikle sistemin gayet güzel. RAM'i ilerleyen zamanda arttırman gerekecektir. Eksen Bilgisayar'da toplayabilirsin, ben toplattım. Gayet güvenilir korkma.

Arkadaslar bu diğer hesap ban yemişim bir gün nasıl montaj yapacağım açıklar misiniz ?
SSD marka seçimi hariç güzel sistem.
Sakince, acele etmeden, önerilen önlemleri uygulayarak (statik elektrik boşaltma vb.) toplayabilirsiniz.
İleride RAM yükseltmesi yapmayı unutmayın. :)
SSD neden kötü dedin ?
Öncelikle sistemin gayet güzel. RAM'i ilerleyen zamanda arttırman gerekecektir. Eksen Bilgisayar'da toplayabilirsin, ben toplattım. Gayet güvenilir korkma.
Ankarada oturuyorum ben kardes.
En zorlandığım kısım kabloları nereye takacagim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı