Ryzen 2600 ve GTX 1660 Ti darboğaz olur mu?

Nurullah3543

Centipat
Arkadaslar MSI B450M'a Pro Max anakart ve Ryzen 2600 yanında ekran kartı GTX 1660 Ti Gaming X almayı düşünüyorum. Darboğaz falan olur mu? Ekran kartı hakkında soru sormak istiyorum 1660 Ti Gaming X ( super modeli değil ) ile 1660 Ti Ventus modeli arasında hangisi daha iyi acaba ne gibi farklılıklar var ısınma açısından problem yaşar mıyım? teşekkür ederim.

Ryzen 2600 gayet güçlü bir işlemci herhangi bir darboğaz olacağını sanmıyorum. MSI Gaming X modeli ise soğutucu bakımından diğer MSI modellerine göre daha iyi. Yani ısınmaz kolay kolay. :)

Ryzen 2600 gayet güçlü bir işlemci herhangi bir darboğaz olacağını sanmıyorum. MSI Gaming X modeli ise soğutucu bakımından diğer MSI modellerine göre daha iyi. Yani ısınmaz kolay kolay. :)
Usta ti gaming x modeli de super gaming x gibi az ısınır öyle mi
Geçtiğimiz günlerde GTX 1660 Super Gaming X aldım gayet memnunum. Darboğaz sorunu yaşamazsın. 1660 Ti Gaming X, ventus'tan daha iyi diye biliyorum.
Usta bilgin var mı ti gaming x ile super gaming x arasında ne gibi farklar var

Son düzenleme:
Benim Ti almamamın sebebi tamamen fiyat farkı. İllaki fps farkı var ama super gaming x 'e donanım arşivinin yaptığı overclocku uyguladım ve ti performansını yakaladım videosunu inceleyebilirsin. Eğer param var diyorsan Ti al yoksa 600-700 lira daha düşük olan super gaming x ide düşünebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı