Ryzen 3 1200 AF icin 3000 TL ekran karti onerisi

Bütçe
3000

mektw

Femtopat
Daha fazla  
Sistemim:
Anakart B450M S2H V2.
İslemci Ryzen 3 1200 AF.
RAM HyperX 8 GB CL13 3000MHz.
550W PSU.
SSD Adata SUB360 480GB.
Bütçe maksimum 3500.
Not: 2.el almak istemiyorum.

@mektw codec destekleri yok veya çok zahmetli onun için iyi değil. Sıfır olarak işin zor GTX 1650 al desem gücüne göre pahalı ve RAM için bütçen kalmayacak. 1200 AF ve tek kanal RAM yayın işi için de iyi değil. Bilmiyorum tam olarak istediğin şey nedir ama sıfır alacaksan attığım senin oyunlarda en ideal performansını almanı sağlar.

@mektw codec destekleri yok veya çok zahmetli onun için iyi değil. Sıfır olarak işin zor GTX 1650 al desem gücüne göre pahalı ve RAM için bütçen kalmayacak. 1200 AF ve tek kanal RAM yayın işi için de iyi değil. Bilmiyorum tam olarak istediğin şey nedir ama sıfır alacaksan attığım senin oyunlarda en ideal performansını almanı sağlar.
codec destegi sadece video kayit ve yayin icin mi kullaniliyor. Unreal Engine 5 ve kodlama isleriyle de ugrasiyorum acaba bunu da etkiler mi ?

@mektw burada hangisinin olup olmadığı yazıyor.

Screenshot_1.jpg

@mektw burada hangisinin olup olmadığı yazıyor.

Eki Görüntüle 1485988
anladigim kadariyla sadece kayit alamiyorum.

1200 AF ve 1x8 GB RAM'e GTX 1650'den fazlasını takmazdım darboğazdan darboğaza koşulmak istenmiyorsa. RX 6400 ve bir tane daha RAM tak yeter.

hocam bu ekran kartinin ufak tek fanli olani var uxun tek fanli olani var cift fanli olani var fakat ozelliklerinde bi degisiklik gormedim fiyatlari da 2500 3200 tl arasi degisiyor oneriniz nedir?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı