Ryzen 3 1200 AF ve RX 560 sistem toplama

eowejan

Hectopat
Yer
City 17
Bütçeni 300TL artırabilirsen bunu almalısın.
  • Ryzen 3 1200 12nm - 400TL - n11/magic
  • Gigabyte B450M S2H - 470TL - Depopark
  • XPG Gammix D10 8GB 3000MHz - 300TL - Mediamarkt
  • Powercolor RX5500XT Dual 4GB - 1570TL - Webdenal
  • Seagate Barracuda Compute 500GB SATA3 7200RPM HDD - 140TL - n11/diskonline
  • FSP CMT110A 500W 80+ Silver Kasa+PSU - 520TL - Netsipariş

rx 560 neden alınmamalı ? videolardan baktığım kadarıyla fps değerleri gayet yeterli düzeyde güncel olmadığı için mi cevaplarsanız çok sevinirim ve yukarıdaki sistem tavsiyesi içinde teşekkür ederim

rx 560 neden alınmamalı ? videolardan baktığım kadarıyla fps değerleri gayet yeterli düzeyde güncel olmadığı için mi cevaplarsanız çok sevinirim ve yukarıdaki sistem tavsiyesi içinde teşekkür ederim
RX 570 ile aralarında neredeyse 2 kat FPS farkı var yeni nesil oyunlarda yetersiz kalacaktır verdiğin paraya değmiyor.

FPS videolarını izlerken videoların özellikle güncel olmasına dikkat edin. Ben YouTube'da filtre koyarak son 1 yılki videoları göster diyorum. Aralarından bulabilirsem en fazla 6-7 ay önce atılmış olanlara bakıyorum. Mesela aynı sistemde oynanan CS GO'da 2-3 yıl önce alınan FPS ile bugün alınan FPS değerleri aynı değildir. Oyunlara gelen güncellemeler, oyun motorlarının değişmesi vb. durumlar FPS'nin azalmasına neden olabiliyor.

FPS videolarını izlerken videoların özellikle güncel olmasına dikkat edin. Ben YouTube'da filtre koyarak son 1 yılki videoları göster diyorum. Aralarından bulabilirsem en fazla 6-7 ay önce atılmış olanlara bakıyorum. Mesela aynı sistemde oynanan CS:GO'da 2-3 yıl önce alınan FPS ile bugün alınan FPS değerleri aynı değildir. Oyunlara gelen güncellemeler, oyun motorlarının değişmesi vb. durumlar FPS'nin azalmasına neden olabiliyor.

Zaten izlediğim video 3 haftalıktı Teknobiyotik kendisi paylaşmış orada gördüğüm kadarıyla benim için yeterliydi FPS değerleri ama sanırım bütçeyi biraz artırıp 5500 XT almak daha karlı gibi

Geri
Yukarı