Ryzen 3 1200, GTX 1660 Ti'a darboğaz yapar mı?

Evet farkındayım benim de garibime gidiyor. Ne yaptıysam çözemedim sorunu, çözüm olarak oyun oynamamayı tercih ettim. Uzun süredir ne PUBG ne Fortnite oynamıyorum çünkü oynarsam kanser oluyorum almam gereken FPS değerlerini alamıyorum. Yazılımsal bir durum olduğu ortada ve ben ne yaptıysam çözemedim.
En azından yakınınızda bir bilgisayarcı veya anlayan bir kişi varsa onlara durumu izah edin. Ya da burada konu açıp bilen insanlara sorabilirsiniz.

En azından yakınınızda bir bilgisayarcı veya anlayan bir kişi varsa onlara durumu izah edin. Ya da burada konu açıp bilen insanlara sorabilirsiniz.
Burada zaten konuştuk, konu açtım yaklaşık 70 mesajlık bir konu oldu çözemedik sorunu. Buralardaki bilen kişilerden daha bilgili olduğumu düşündüğüm için sorma gereği bile duymuyorum.
Buralardaki derken kastım mahalle bilgisayarcıları, yanlış anlaşılabilir olmuş biraz cümlem kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı