Ryzen 3 1200 INNO3D 1050 Ti darbogaz yapar mı?

Kasa konusunda hayır. PSU konusunda geçmiş olsun diyebilirim. 😁

Teşekkürler. 😁 Bütçeyi yüksek voltaj korumalı Asus Prime Plus anakarta vermiştim, 3 yıldır bir sorun olmadı ama bir bakalım. Patlarsa ilk sana ve @Caner Uncu haber vereceğim. 🤣

Nasıl?

Kaç W almaliyim 400W diyorum ama?

Sen bu sistemi sıfır mı almak istiyorsun? Hazır sistem mi yoksa sen mi toplayacaksın? Biraz detay verirsen daha rahat yardımcı olabiliriz.

1050Ti 1200 TL, RX 570 1100-1300 TL. Nasıl bütçeyi aşıyor?

O parayı 1050Ti'ye vererek hayatınızın hatasını yaparsınız, benden söylemesi. Ölü bir kart.
Alacagım yerde sapphire rx 570 1319tl 1050ti 1110tl 300tl fark var
Teşekkürler. 😁 Bütçeyi yüksek voltaj korumalı Asus Prime Plus anakarta vermiştim, 3 yıldır bir sorun olmadı ama bir bakalım. Patlarsa ilk sana ve @Caner Uncu haber vereceğim. 🤣

Sen bu sistemi sıfır mı almak istiyorsun? Hazır sistem mi yoksa sen mi toplayacaksın? Biraz detay verirsen daha rahat yardımcı olabiliriz.
İnstagram varsa bana yardimci olabilirmisin tam olarak :)

İnstagram varsa bana yardimci olabilirmisin tam olarak :)

Nereden almayı planlıyorsun? Link vb. var mı? Bütçen 3400 TL ve sıfır monitörlü bir sistem almak istiyorsun değil mi? Buradan daha rahat yardımcı oluruz hem birden fazla kişinin ortak görüşü daha önemli olur.

Nereden almayı planlıyorsun? Link vb. var mı? Bütçen 3400 TL ve sıfır monitörlü bir sistem almak istiyorsun değil mi? Buradan daha rahat yardımcı oluruz hem birden fazla kişinin ortak görüşü daha önemli olur.
Evet Kendim Toplayip 3400Tl aşmamasi lazim Monitörlü Sinerjiden Linki Yok Kendim Topladigim için..

Geri
Yukarı