Ryzen 3 1200 işlemci nasıldır?

300

700'e alınmaz 600'e bırakırsa alınır test imkanı vermesi iyi, bu sayede mining yapılmış mı bakabilirsiniz.

garantili a320/ 350 tl

RAM 225TL

HDD, kasa ve psu'yu saymazsak aşağı yukarı 1500-1600 TL ediyor.
Bunları sayarsak 2. el 1TB HDD 300 Kasa + 400w PSU ile 2 bin TL'ye toplayabiliyorsunuz.
İşine yarayanlar olursa faydalansın diye linkleri bıraktım.
HDD veya SSD varsa 350 liralık 2. el 400w 80+ psu bulunan bi kasa alın.

Hemen bu anakart bir halta yaramaz diyen tipler gelecek. Evet bir halta yarar dostum, olabildiğince en ucuza OC yapmadan 2016'ya kadar çıkmış AAA oyunlaır 1080p normal'de oynatacak bir sistem başka bir beklentisi olmamalı 2 bin lirası olan adamın zaten. Veya hiç upgrade etmeyecek olan kişinin umrunda olmaz OC falan anlatabiliyor muyum. İşine yarayan varsa linklere göz atabilir.

Hocam 2hafta sonra olacak Gaming gecesini beklemenizi öneririm. A320M ile 8 GB 3000MHz RAM'i 2.el fiyatına 0 alabilirsinz.
300

700'e alınmaz 600'e bırakırsa alınır test imkanı vermesi iyi, bu sayede mining yapılmış mı bakabilirsiniz.

garantili a320/ 350 tl

RAM 225TL

HDD, kasa ve psu'yu saymazsak aşağı yukarı 1500-1600 TL ediyor.
Bunları sayarsak 2. el 1TB HDD 300 Kasa + 400w PSU ile 2 bin TL'ye toplayabiliyorsunuz.
İşine yarayanlar olursa faydalansın diye linkleri bıraktım.
HDD veya SSD varsa 350 liralık 2. el 400w 80+ psu bulunan bi kasa alın.

Hemen bu anakart bir halta yaramaz diyen tipler gelecek. Evet bir halta yarar dostum, olabildiğince en ucuza OC yapmadan 2016'ya kadar çıkmış AAA oyunlaır 1080p normal'de oynatacak bir sistem başka bir beklentisi olmamalı 2 bin lirası olan adamın zaten. Veya hiç upgrade etmeyecek olan kişinin umrunda olmaz OC falan anlatabiliyor muyum. İşine yarayan varsa linklere göz atabilir.

Ryzen 3 1200 AF modelini kullanıyorum. Şunu belirteyim yukarıda arkadaşın belirttiği gibi i3 9100F daha güçlü bir işlemci buna göre fakat berbat bir işlemci değil. Aktif olarak oyun oynuyorum. Güncel oyunlarda sadece AC orgins ve odyessy de sıkıntı yaşadım droplar yedim işlemci gücüm yetmedi. Buna oyunun iğrenç optimizasyonu da sebep olabiliyor. Bütçeniz var ise daha yüksek model tercih etmelisiniz.

Geri
Yukarı