Ryzen 3 1200 ne kadar eder?

Eki Görüntüle 1037864

Ücretsiz olan istediğiniz oyundan ekran görüntüsü atabilirim, GTA 5'te de yapıyor.

Oyunun ekran kartını kullandığına emin misiniz? Veya ekran kartı güncellemelerini yapıyor musunuz? Ek olarak şunu söylemek isterim ki Valorant optimizasyon sıkıntısı olan bir oyun.
Termal macunu değiştir.

Bakın yayınd açabilirim değerler bunlar programda yanlış değil ya bende sorun varda yada gerçektennutumlu değiller rx 560 4gb bu arada
Sadece valorant değil war thunderda bile darboğaz var en yüksek ayarlarda bile

Hocam teknik olarak darboğaz olmaz ancak her ne olursa olsun bütün ihtimalleri ele almamız gerekiyor. Satmayı düşünüyorsunuz zaten o yüzden size sorun yaratmaz diye düşünüyorum.

Hocam R5 1600 AF ve RX 560 4 GB kullanıyorum. 768p çözünürlük, en düşük ayarlarda Valhalla'da ekran kartı kullanımının stabilitesi bozuluyor. Tabii AC oyunları işlemciye çok yükleniyor ama bu arkadaş da yaşayabilir. Ne kadar edeceği sorusuna cevabım ise 450TL'ye satılabilir herhalde.

Hocam R5 1600 AF ve RX 560 4 GB kullanıyorum. 768p çözünürlük, en düşük ayarlarda Valhalla'da ekran kartı kullanımının stabilitesi bozuluyor. Tabii AC oyunları işlemciye çok yükleniyor ama bu arkadaş da yaşayabilir. Ne kadar edeceği sorusuna cevabım ise 450TL'ye satılabilir herhalde.
O çözünürlükte kullanman hata zaten.

Geri
Yukarı