Ryzen 3 1200 sistem için ekran kartı seçimi

Hocam şimdi size kartı detaylı anlatayım. RX 6500 XT işlemcin ve anakartın PCI-e 4.0 destekliyorsa GTX1660'dan 3-4 FPS az almakta, benim gibi işlemcin PCI-e 3.0 destekliyorsa GTX1650 seviyesinde oluyor.

AMD'nin PCI-e 4.0'a alıştırmak için yaptığını düşündüğüm saçma bir olayı var kartın.

Bu durumda GTX1660s kesinlikle daha iyi bir tercihtir.

Hee anladim RX 570'i biraz cilalayip adını değiştirip piyasaya sürmüşler :D :D :D bende sandım bir şey var diye isminden dolayı performansını geliştirmişlerdir fiyatına göre diye düşündüm ama kapitalizm işte kardeşim ne beklersin.

Hee anladim RX 570'i biraz cilalayip adını değiştirip piyasaya sürmüşler :D :D :D bende sandım bir şey var diye isminden dolayı performansını geliştirmişlerdir fiyatına göre diye düşündüm ama kapitalizm işte kardeşim ne beklersin.

RX570'in güncel versiyonu doğru tespit etmişsiniz.Not : PCI-e 4.0 da kullanılırsa RX570 i geçiyor.

Hocam 3.000 TL sıfır RX 6500 XT var mı sizce?

Yok. 1 ay çalış bir yerde otelde falan parası çıkar üstüne 400 TL falan çıkar hatta işine gelir öyle satın alırsın.

RX570'in güncel versiyonu doğru tespit etmişsiniz. Not: PCI-e 4.0 da kullanılırsa RX570'i geçiyor.

İyi güzel gene vallaha kardeşim bir süreden sonra çok uğraşınca bu bilgisayar işlerindeki mekanikleri anlamaya başlıyosun çünkü piyasa sürekli kendini tekrar ediyor tekerrürden ibaret hiç internete bakmadan anladım direk öyle olduğunu kapitalizm işte yapacak bir şey yok hep aynı şeyler anca isim değiştirip birkaç cila.

Kardeşim şartlar zor çalışarak bile pek bir şey alınmıyor eskiden asgari ücrete zamanında sağlam orta seviyeli kartlar geliyordu şimdi 4000TL'ye anca bu kadar geliyor gelmiyor bile, çalışarak alacak büyük ihtimal.
Kardeşim? İlk önce düzgün konuş lütfen. Evet şartlar zor biliyoruz piyasadan da haberim hangi kart kaç para biliyorum arkadaş 3.000 TL demiş bütçe için. Bende RX 560 GT 1030 gibi kartlar o fiyata olduğu için o kartları önerdim.

Kardeşim? İlk önce düzgün konuş lütfen. Evet şartlar zor biliyoruz piyasadan da haberim hangi kart kaç para biliyorum arkadaş 3.000 TL demiş bütçe için. Bende RX 560 GT 1030 gibi kartlar o fiyata olduğu için o kartları önerdim.

Ne diyelim o zaman? Cici ve de pepe ve de şeker ve de bonibon ve de ponçik ve de rakun. Kedi kardeşim şimdi düzgün oldu mu?:D :D :D :D kafayı böyle şeylere takma kendine gel :D bu kadar ciddiye alma.

Geri
Yukarı