Ryzen 3 2200G 16 GB RAM sistem ile yayın yapılır mı?

Yayın yapabilir miyim? Beni bilgilendirirseniz sevinirim:)
GPU alarak, GPU üzerinden yayın vermeniz gerek. Bir süreliğine o CPU ve RX 570 kullandım yayınlarda %99 da yapışıktı CPU yaaniii, önermem. GPU üzerinden verdiğim halde %99 du yani hayır yayın yapılmaz. Ekran kaydı diyorsanız ise, AMD ReLive veya Experience Kayıt ile almanızı öneririm.

Not: Yayın Just Chat olacak ise yaparsın orası ayrı.

GPU alarak, GPU üzerinden yayın vermeniz gerek. Bir süreliğine o CPU ve RX 570 kullandım yayınlarda %99 da yapışıktı CPU yaaniii, önermem. GPU üzerinden verdiğim halde %99 du yani hayır yayın yapılmaz. Ekran kaydı diyorsanız ise, AMD ReLive veya Experience Kayıt ile almanızı öneririm.

Not: Yayın Just Chat olacak ise yaparsın orası ayrı.
tamamdır internetim iyi 92 indirme 15 upload var bitek 1660 ekran kartıyla uyumlu çalışırmı bu işlemcim

o ekram kartını almayı düşünüyorum

O işlemciye amd tarafında rx 580 üstü nvidia tarafında da 1650 super üstü darboğaz yapar hatta bu dediklerim bile biraz darboğaz yapabilir 1660 ı tam performansında kullanamazsınız daha ucuz darboğaz yapmayacak ekran kartlarına bakmanızı tavsiye ederim rx 570 yada gtx 1650 gddr6 işlemcinize cuk diye oturur.
Şuan ki apu sisteminizle sohbet yayını yapabilirsiniz.Ama oyun yayını için pek ümitli olmayın.

O işlemciye amd tarafında rx 580 üstü nvidia tarafında da 1650 super üstü darboğaz yapar hatta bu dediklerim bile biraz darboğaz yapabilir 1660 ı tam performansında kullanamazsınız daha ucuz darboğaz yapmayacak ekran kartlarına bakmanızı tavsiye ederim rx 570 yada gtx 1650 gddr6 işlemcinize cuk diye oturur.
Şuan ki apu sisteminizle sohbet yayını yapabilirsiniz.Ama oyun yayını için pek ümitli olmayın.
1650 ikinci el almak mantıklımıdır sence

1650 ikinci el almak mantıklımıdır sence
Fiyatından dolayı sıfır almaktan daha mantıklı bir karar olur. Kartın teste açık olmasına dikkat edin yada almadan önce bir furmark testi yaptırın değerlerine ve sıcaklığına bakıp almaya özen gösterin.Ve yahut Onaylı satıcılardan da alabilirsiniz aldıktan sonra bir sorununuz olursa daha rahat çözersiniz.gddr6 versiyonu olmasına da dikkat edin ikinci elde fiyatları aynı gddr5 ile ama gddr6 %10 daha performanslı.

Geri
Yukarı