Ryzen 3 2200G APU Sistem Toplama

Teknobiyotik kullanılmış temiz parçaları sistemlerde kullanıyor diye biliyorum. o yüzden pek yaklaşmıyorum ve kasası hoşuma gitmiyor.

Hepsi kutulu garantili ürün oluyor Teknobiyotik'te. Öyle ikinci el veya çakma ürün satamaz kurumsal firmalar.
Ayrıca kasa hoşuna gitmediyse değiştirme seçenekleri var orada sen sadece paradan haber verecen :) Hem ucuz olsun hem en iyisi olsun en kalitelisi olsun diye birşey yok. Ne kadar ekmek o kadar köfte bu işler.

Dün site yine gitti, o kadar yazdım da gönderemedim. Açıkçası PSU işi şakaya gelmez. Üreticiler ne kadar minimum Watt atıyorum 500 dese de ben gider 600 Watt alırım. Fazla mal göz çıkarmaz misali, PSU bir süre sonra verimliliğini yitirecek elbet bunu da işin içine katarsak imkânlar doğrultusunda bir tık üstü seçilmesini tavsiye ediyorum. Yarın bir gün o işlemci, ekran kartına darboğaz yaptığı zaman bu farkı kapatabilmek için OC işine girdiğinde sistemin tost olmaması da cabası. Yapmayacak bile olsanız üstünü alın derim. Tabii bu benim kişisel görüşüm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı