Ryzen 3 2200G APU sistem

Onxpi

Centipat
Aşağıdaki sistem hakkında düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum. Yayın ya da oyun için nasıl bir kasa genelde metin2 tarzında işlemci ile çalışan oyunlar oynanacak. Grafik düzenleme işlemleri de yapılacak lakin RAM'leri 8x8 şeklinde yapıldığı taktirde iş görür mü ya da ne kadar götürür bu sistem?

• AMD Ryzen 2200 g - AMD 2 GB VGA 8 APU ekran kartı
  • MSI B450M PRO-m. 2
  • g-skıll 8 GB drr4 2133 MHz RAM
  • WD Blue 500 GB HDD
  • broos 500 Watt Power 24+8 pinli

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşımda bulunan bir sistem lakin apu sistemlerde ramler çok önemli olduğunu biliyorum tek slot ram takılı olduğu için kuşkulanıyorum birde oyun işlemciden yediği için hem işlemci hemde ekran kartının işlemcinin üstüne gömülü olması daha çok ısınacağı anlamına geliyor benim korkum o yönden kaç adet açabilir acaba metin2 oyununu ?

AMD Athlon 200GE ile Knight Online oynuyorum ortalama 90FPS civarı. Ram olarak kesinlikle çift slot öneririm. Bide RAM'i 3000MHZ al oda 220TL. Yayın ve Grafik düzenleme için bir şey diyemem. Ama Metin 2 benzeri tarzı oyunlar'da iyi performans verir.

Şuan bu hali ile 1300 tl gibi bir rakam istiyor benim düşüncem şu buna bir modül ram daha takmak lakin en fazla kaç adet metin2 açabilir sistem onu merak etmekteyim aslında.
Fiyat hakkındaki düşünceleriniz nedir ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı