Ryzen 3 2200G, GTX 1060 3 GB'ı besler mi?

Hard Disk ile drop yemek mi?Hiç sanmıyorum.Eğer bütçeniz yoksa hard disk alın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dakika 2.30 sonrasını izleyiniz.

evet haklısın ama eğer kötü bir ssd alacaksa fark bu kadar olmaz
ssd hakkında hiçbir bilgim yok kapasitesi ne kadar olmalı sizce ?
malesef 1 saat boyunca bunu izleyemem zamanım yok senin düşüncen ne peki bütcem ssdye de yeter hdd alıcam zaten
KENDINEMUZISYEN-200GRB/ATHLON 200GE/MSI GTX 1050 2GT OC/8GB DDR4/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
burdaki işlemciyi 3 2200g yapıp ram 2x8 ve ekran kartınıda 1060 3 gb yapmayı düşünüyorum...
ssd eklemedim sizce hangisini eklemeliyim ?

Son düzenleme:
KENDINEMUZISYEN-200GRB/ATHLON 200GE/MSI GTX 1050 2GT OC/8GB DDR4/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA
burdaki işlemciyi 3 2200g yapıp ram 2x8 ve ekran kartınıda 1060 3 gb yapmayı düşünüyorum...
ssd eklemedim sizce hangisini eklemeliyim ?

Dostum ordaki bilgisayarı satın almaktansa parçaları tek tek en ucuz şekilde alır kendim toplarım. Sana yardımcı olurum istersen...[/QUOTE]
yardımcı olursan seviniri ama ben denediğimde daha fazla cıkıyordu sanırım

Bir sistem topladım ve Ryzen 3 2200G ile 1060 3 GB kullanmak istiyorum bu darboğaz yapar mı biliyorsanız hangi oyunlarda yapar ve bir PC'ye SSD almasakta olur mu ?

Bende 2400G var, yine bahsettiğin GPU'dan MSI Gaming X 1060 3GB var. Yeni oyunlarda sıkıntı oluyor veya ucu ucuna yetiyor diyebilirim. Bütçe yoksa darboğaz olacağını bile bile 2200G alabilir ve ileride upgrade edebilirsin. 2200G sanırım 1050TI'la falan çalışmak için tasarlanmış. Hatta 1050TI'da bile problem çıkartabilir mi ? Çıkartabilir yani. Upgrade edeceğin zaman yakın zamansa işlemciyi hiç alma, satmaya kalkarken 2.elde ucuza gidecek, sıfır işlemci dünya para. Ben şimdi değiştirmeye kalktım sadece az bir şey güçlü 2600'e yükseltmek için 400 lira üzerine koymam gerekti(2. el işlemci bulamıyorsun piyasada). Ben artık 3000 veya 4000 serisine geçerim diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı