Ryzen 3 2200G LoL düşük FPS sorunu

Şahinking

Decapat
Geçen bir sistem topladım, özellikleri şu şekilde;
  • Ryzen 3 2200G
  • Adata XPG 2×4 3000 MHz CL16 RAM
  • Anakart: Asus TUF B450M Gaming Plus
  • 500 80+ plus güç kaynağı
  • James Donkey 249 GB SSD
League of Legends'de düşük ayarlarda 30 FPS alıyorum. Sebebi nedir? Lütfen yardım edin.
Bir de monitör kullanmıyorum, ekran 21.5 inçlik bir TV 54 Hz, bu yüzden olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows başlatmaya gel. Daha sonra oraya aygıt yöneticisi yaz ve görüntü bağdaştırıcılarına 2 kere tıkla altında açılan Vega 8'in üstünde ünlem işareti var ise driver kur. Ayrıca 54 Hz olduğu için akıcı bir oyun oynaman zor olacaktır.

Yapamadım o yeri bulamadım.
Windows başlatmaya gel. Daha sonra oraya aygıt yöneticisi yaz ve görüntü bağdaştırıcılarına 2 kere tıkla altında açılan Vega 8'in üstünde ünlem işareti var ise driver kur. Ayrıca 54 Hz olduğu için akıcı bir oyun oynaman zor olacaktır.
Eve gidince bi bakcam nasil driveri kurucam biosdanmi.
Vega 8 olarak gözükmüyor microsoft temel görüntü bağdastırıcı olarak gözüküyor.

Son düzenleme:
arkadaşın aynı sıkıntısını bende yaşıyorum. görüntü bağdaştırıcılarında sadece microsoft temel bağdaştırıcı yazıyor. orda vega 8 e dair birşey yok. şu an internetten vega 8 in son sürümünü yüklüyorum ve kurmayı deniyeceğim. ondan sonra tekrar yazarım bakalım nasıl ilerleyeceğiz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı