Ryzen 3 2200G Philips 248E sistem ne kadar eder?

Kasayı 500 lira yazdın sanıyorum muadili gibi plastik temperlı değil cam temperlı o yüzden şu an piyasada 900-1200TL arasına satılan kasa benimkisi, ben ufak bir hesap yaptım sistem için ve toplamı şu an 4500-5000TL arası tutuyor. 1000TL monitör birde şu ayrıntıyı vermek isterim bu en ucuzunu bularak toplandığında bulunan hesap, benim işlemcim ve anakartım Vatan'dan diğerleri ise İnventustan ve garantileri duruyor faturalarıyla.

Haklısın, 4000Tl'ye giriş seviyesi ekran kartlı bir sistem toplanabilir, benim bu kasayı almamdaki amaç ileriye dönük bir yatırım gibi oldu ve sıvı soğutma ile 3700x'leri kaldırabilecek bir potansiyeli var. ama 2020 sonlarına doğru çıkacak DDR5 ram destekli bir anakart ve 4000 serisi bir ryzen'a ya da intele geçmeyi düşündüğüm için bu kasayı satıp yeniden bir sistem toplamak istiyorum. Bu kasayı alan adam zaten 10-12k arası bir kasa yapmak için ideal görüp alabilir.
4000 tl cebimde olsa direk gelir alırdım. En az 4500e gider bu sistem söyleyeyim.

Kasayı 500 lira yazdın sanıyorum muadili gibi plastik temperlı değil cam temperlı o yüzden şu an piyasada 900-1200TL arasına satılan kasa benimkisi, ben ufak bir hesap yaptım sistem için ve toplamı şu an 4500-5000TL arası tutuyor. 1000TL monitör bir de şu ayrıntıyı vermek isterim bu en ucuzunu bularak toplandığında bulunan hesap, benim işlemcim ve anakartım Vatan'dan diğerleri ise inventustan ve garantileri duruyor faturalarıyla.

Haklısın, 4000TL'ye giriş seviyesi ekran kartlı bir sistem toplanabilir, benim bu kasayı almamdaki amaç ileriye dönük bir yatırım gibi oldu ve sıvı soğutma ile 3700X'leri kaldırabilecek bir potansiyeli var. Ama 2020 sonlarına doğru çıkacak DDR5 RAM destekli bir anakart ve 4000 serisi bir Ryzen'a ya da Intel'e geçmeyi düşündüğüm için bu kasayı satıp yeniden bir sistem toplamak istiyorum. Bu kasayı alan adam zaten 10-12K arası bir kasa yapmak için ideal görüp alabilir.

Giriş değil bayağı orta seviye 1650 Super'li toplanır.

Giriş değil bayağı orta seviye 1650 Super'li toplanır.
Kardeşim burada olay performans değil. Bunu alacak adam zaten r3 2200g ile kullanmaz. Burada olay, Anakart Kasa Ssd 'nin üst seviye olması ve ram de gayet iyi. Ve de sistemde ekran kartı olmaması bence bir + çünkü çoğu 2. el sistemde ekran kartının bir sızıntısı oluyor.

Kardeşim burada olay performans değil. Bunu alacak adam zaten R3 2200G ile kullanmaz. Burada olay, anakart kasa SSD'nin üst seviye olması ve RAM'de gayet iyi. Ve de sistemde ekran kartı olmaması bence bir + çünkü çoğu 2. el sistemde ekran kartının bir sızıntısı oluyor.

Sen bu sisteme 4000TL verir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı