Ryzen 3 2200G-RX 570 sistem ne kadar eder?

SLAYER15

Hectopat
Büyük ihtimal satmayacağım ama sistem şu:
Ryzen 3 2200G 3.5 GHz.
MSI Radeon RX 570 Armor 4G.
Crucial Ballistix Sport 8 GB 2666 MHz.
Kasa Rampage ama tam markasını hatırlamıyorum ama Rampage 80+ Bronze 600W.
A 320M Pro-E anakart.
240 GB SSD (kronik sorunluymuş sonradan öğrendim sağlığı şu an %93).
LG 75Hz 21.5 inç monitör.
Sizce bu sistem kaç TL eder? Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Bu sistemi 3.500 TL 4.000 TL gibi fiyatlara satamazsınız dolar yüksek diye insanları yanlış yönlendirmeyin. Elinde olan işlemcinin 2. elleri 600 TL arası bulunabiliyor. Ekran kartı MSI Armor serisinin soğutması zayıf diye biliyorum maksimum edeceği 850 TL diğer ürünlere değinmek istemiyorum kaliteleri piyasaları ortada Letgo ve sahibinden sitelerine ufak bir göz gezdir fiyatını kendin belirle senin için daha sağlıklı olur.

Bu sistemi 3.500 TL 4.000 TL gibi fiyatlara satamazsınız dolar yüksek diye insanları yanlış yönlendirmeyin. Elinde olan işlemcinin 2. elleri 600 TL arası bulunabiliyor. Ekran kartı MSI Armor serisinin soğutması zayıf diye biliyorum maksimum edeceği 850 TL diğer ürünlere değinmek istemiyorum kaliteleri piyasaları ortada Letgo ve sahibinden sitelerine ufak bir göz gezdir fiyatını kendin belirle senin için daha sağlıklı olur.
Soğutması zayıf dense de ekran kartı tam yükte 72 dereceyi geçmiyor stok fan ile. Kasam ise önü arkası açık yanları kapalı. Biri daha söylemişti galiba şans işi. Biri daha soğutması iyi demişti. Biri de şanslısınız güzel gelmiş demişti. Ve ekran kartının sıfırı da 1500tl civarı mining vs yapılmadı.

Soğutması zayıf dense de ekran kartı tam yükte 72 dereceyi geçmiyor stok fan ile. Kasam ise önü arkası açık yanları kapalı. Biri daha söylemişti galiba şans işi. Biri daha soğutması iyi demişti. Biri de şanslısınız güzel gelmiş demişti. Ve ekran kartının sıfırı da 1500TL civarı mining vs yapılmadı.

Üstad sıfır fiyatına bence hiç bakma Türkiye vatandaşı her zaman 2. el ürüne sıfırı üzerinden fiyat biçmez 2. el deyip kestirip atarlar. Maksimum 1000 TL etsin elinde bulunan anakart - SSD - kasa ve PSU hiç iyi değil monitörün fiyatına bir şey diyemem ama benim 2. monitör 21.5 60 Hz IPS Casper 350 TL'ye aldım 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı