Ryzen 2200G ve RX 570 Sistem Ne Kadar Eder?

Arkadaşlar masaüstü bilgisayar artık yük gibi gelmeye başladı. Oyun da oynamıyorum o yüzden 1.5 sene önce topladığım bilgisayarımı satmak istiyorum. Laptop alırım büyük ihtimalle. Bileşenleri şu şekilde;

* MSI B350M PRO VD Plus Anakart
* Ryzen 2200G İşlemci
* G.Skill RipjawsV 8 GB RAM
* Sapphire RX 570 Ekran Kartı
* WD 1 TB HDD
* Transced 120 GB SSD
* Corsair Carbide 100R Kasa
* LG 22MK400H 21.5" 75Hz Monitör
* Sharkoon Rush Er 3 Kulaklık
* Sharkoon oyuncu mouse
* Everest klavye

Garantileri, faturaları ve çoğunun kutusu mevcut.
Sizce toplam ne kadara satabilirim?

Beyler peki bu sistemin aynısı (markalar farklı olabilir) hepsiburadada şuan 2100 TL ye falan topladım monitör hariç.Bu sistemi şimdi alsam iyi olurmu?Oyun performansı falan ne kadar gider?

Sağolun arkadaşlar fikirleriniz için.

Beyler peki bu sistemin aynısı (markalar farklı olabilir) hepsiburadada şuan 2100 TL ye falan topladım monitör hariç.Bu sistemi şimdi alsam iyi olurmu?Oyun performansı falan ne kadar gider?

Şu an sorunsuz kullanıyorum hocam ben. Genelde PUBG ve Pes oynuyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım. İşlemciye yüklenen oyunlarda hafif darboğaz oluyor. (BF1 ve Need For Speed Payback gibi)
En kolay yöntem, tüm faturaları topla 0,69 ile çarp ortaya çıkan rakam piyasa değeridir, ben hep bu şekilde satıyorum.

2700 TL yapıyor hocam.

Bence yanlış olabilir bu hesap. Çünkü 1.5 sene önceki RX570 fiyatı ile şimdiki fiyatlar bir değildir yüksek ihtimal. Piyasaya bakılarak satılabilir ama çok fazla edeceğini düşünmüyorum bir kişi şu an sıfır şekilde toplasa arkadaşın kasasını en fazla 3000₺ eder.

Ekran kartı 6 aylık hocam. 1 sene APU olarak kullandım.

buyrun burada en ucuz haliyle toplanmış durumda

Bu 2800 olduğuna göre bende ekstradan monitör ve HDD de var öyleyse 2700' e ilana koyarım hocam.

Siz ne kadar düşünüyorsunuz ?

Güzel taktikmiş hocam. 🙂

Arkadaşlarında fikir beyan ettiği gibi 2700'e koyar 2600'e bırakırım herhalde.

Sağolun arkadaşlar fikirleriniz için.

Şu an sorunsuz kullanıyorum hocam ben. Genelde PUBG ve Pes oynuyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım. İşlemciye yüklenen oyunlarda hafif darboğaz oluyor. (BF1 ve Need For Speed Payback gibi)

2700 TL yapıyor hocam.

Ekran kartı 6 aylık hocam. 1 sene APU olarak kullandım.

Bu 2800 olduğuna göre bende ekstradan monitör ve HDD de var öyleyse 2700' e ilana koyarım hocam.

Arkadaşlarında fikir beyan ettiği gibi 2700'e koyar 2600'e bırakırım herhalde.
Mantıklı ve sağlıklı olur o fiyata satarsanız sizin için çok iyi olur. Biraz sıkışık birisine denk gitmeniz lazım. Monitör klavye mouse kasa her şey dahil olduğu için illaki birisi denk gelecektir hocam iyi satışlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı