Ryzen 3 2200G sistem 2400 TL bütçe ile nasıldır?

Bence yetmez 8 GB tek kanal RAM kullanacaksın. Aynı paraya aynı sistemi 16 GB RAM ile toplarsın. Hatta belki daha büyük bir PSU bile konabilir içine.

O zaman burada boş konuşmayacaksın. 2400 liraya maksimum APU sistem olur. Belirttiğin gibi eğer bu fiyat bandında 1080P ultrada 100 FPS verebilecek bilgisayar varsa hodri meydan göster bize.

İmzamdaki sistemi git 1300'e topla. Yanına 1200 TL'ye RX Nitro bir kart al oyna 100 FPS :)
İmzamdaki sistemi git 1300'e topla, yanına da RX Nitro serisi bir kart al kalan 1100 lirayla sonra git GTA 5 de dediğim ayarlarda bir test yap. 300-500 liralık anakartlara 1000 TL bayılırken sisteme sesiniz çıkmıyor, biri bir şey dediği zaman bilgiçlik taslıyorsunuz. Herkesin önce fikrine saygılı ol, fikrini belirt ve sus.
Gülecek bir şey ararsan YouTube'ye gir hahahah :) 15 yaşında gibi hareketler yapma.
300W PSU'lu sisteme Ryzen 3 sistem hazırlıyor adam, 2400 lira para verecek, burada hala kahkaha peşindeler. Kardeşim sıfır şart değilse bir üst segment PC bakabilirsin 2.el. ya da bu sistemi alırsın yalnız PSU'yu biraz üst seviye al ileride harici bir ekran kartı takarsan sorun yaratmasın. İyi akşamlar.

İmzamdaki sistemi git 1300'e topla. Yanına 1200 TL'ye RX Nitro bir kart al oyna 100 FPS :)
İmzamdaki sistemi git 1300'e topla, yanına da RX Nitro serisi bir kart al kalan 1100 lirayla sonra git GTA 5 de dediğim ayarlarda bir test yap. 300-500 liralık anakartlara 1000 TL bayılırken sisteme sesiniz çıkmıyor, biri bir şey dediği zaman bilgiçlik taslıyorsunuz. Herkesin önce fikrine saygılı ol, fikrini belirt ve sus.
Gülecek bir şey ararsan YouTube'ye gir hahahah :) 15 yaşında gibi hareketler yapma.
Öncelikle imzandaki sistem 1300 lira etmeyecek bir sistem. Farkettiysen arkadaş sistemi sıfır toplamış. Senin sistem ise sıfırını toplamak mümkün değil. 2. ele girsek imzandaki sistemden de kat kat iyi sistem çıkartırız. Dediğin bileşenlerle de mümkün değil GTA 5'te 1080P ultra ayarlar 100 FPS.

Aynısını söyledim zaten başından. Ama yine de mümkün değil dediğin gibi o işlemcinin yanına RX serisi bir ekran kartı takıp GTA 5'te Ultra ayarlarda 1080P/100 FPS almak.

Aynısını söyledim zaten başından. Ama yine de mümkün değil dediğin gibi o işlemcinin yanına RX serisi bir ekran kartı takıp GTA 5'te Ultra ayarlarda 1080P/100 FPS almak.
Kardeşim kavga etmeyin ya benim bütçe 2400 adamlar her bir oyunu oynuyor apu sistem ile ben neden o oyunları oynamıyım ki yani acemiyim bu konuda ama bana mantıklı geldi bu kasa en fazla psu yükseltirim belki 300 yetmez

Kardeşim kavga etmeyin ya benim bütçe 2400 adamlar her bir oyunu oynuyor apu sistem ile ben neden o oyunları oynamıyım ki yani acemiyim bu konuda ama bana mantıklı geldi bu kasa en fazla psu yükseltirim belki 300 yetmez
Hocam 720P medium-low grafiklerde çoğu oyunu oynarsınız merak etmeyin.

350W yerine 300W koyarsanız ve RAM'i 8'den 16 ya çıkartarak 1470 TL tutuyor.

Bunda herhangi bir kasa yok ve diğer özellikler düşürülüp içine RX550 konuldu 2300 TL ister sıfır kasa alırsın ister yukarıdaki kasayı koyup 2540 TL'ye toplarsın ister ikinci el ucuza kasa bulursun.

350W yerine 300W koyarsanız ve RAM'i 8'den 16 ya çıkartarak 1470 TL tutuyor.

Bunda herhangi bir kasa yok ve diğer özellikler düşürülüp içine RX550 konuldu 2300 TL ister sıfır kasa alırsın ister yukarıdaki kasayı koyup 2540 TL'ye toplarsın ister ikinci el ucuza kasa bulursun.
O SSD'yi görmemiş olayım.

Geri
Yukarı