Ryzen 3 2200G sistem görüntü bozulma sorunu

glantis

Hectopat
Daha fazla  
  • Ryzen 2200G İşlemci
  • MSI B350M Bazooka anakart
VGA çıkışlı monitör kullanıyorum. Fakat video tam ekranda ve CS:GO'da ekran karıncalaşıyor. Fakat Half Life oynarken bu sorun yok. Neden olabilir?

IMG_20181024_173334.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynarken ama video açmaya kalktığınız da bu tarz saçmalamalar olabiliyor. Oyun oynamadan önce videoyu kapatın. Programları kapatın öyle oyun oynayın. İstatistik bozukluğu yok, ekran ne olmuş anlaşılır gibi değil...

Farklı bir ekranla denediniz mi?
Denedik. Küçük bir ilçe olduğundan elinde ddr4 anakart ve ryzen işlemci olmadığından sorun nedir bulamıyorlar.
Oyun oynarken ama video açmaya kalktığınız da bu tarz saçmalamalar olabiliyor. Oyun oynamadan önce videoyu kapatın. Programları kapatın öyle oyun oynayın. İstatistik bozukluğu yok, ekran ne olmuş anlaşılır gibi değil...
Sıkıntı şurada oyun oynarken aynı zamanda video açmıyorum. Ayrı ayrı örneğin YouTube da video izliyorum tam ekran yapmazsam normal fakat tam ekran yapınca böyle, cs te girince de böyle oluyor. Fakat half life da olmuyor. Sorun nerede anlayamadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı