Ryzen 3 2200G sistem toplama

Evet doğru diyorsunuz ama tek bir yerden almayı düşünüyorum. AMD işlemcinin bu modelinde ekran kartı da yok hani monitör alırken nelere dikkat etmek gerek peki?

Hazır sistemi alırsan motaj eklemeden kurup yolluyorlar sistemi galiba benim anladığım o sitede yazan.

Ama sistemin içinde Windows olmuyor boş halde geliyor sen Windows kuraacan. 50-60 TL lik montaj özelliğini eklersen yanında 30 günlük deneme sürümü Windows kuruyorlar bununda sana bir faydası olmaz.

2200G de 2400G gibi apu bir işlemcidir, yani ekran kartı işlemciye dahil edilmiştir. Tabi ki 2400G almanızı biz de isteriz ama monitör dahil olunca iş biraz karışıyor.

Deneme sürümünü İnternet' ten orijinal yapamaz mıyım?

2200G de 2400G gibi apu bir işlemcidir, yani ekran kartı işlemciye dahil edilmiştir. Tabi ki 2400G almanızı biz de isteriz ama monitör dahil olunca iş biraz karışıyor.
AMD Ryzen ™ 5 2400G 3.6GHz (Turbo 3.9GHz) Vega¹¹ Graphics AM4 İşlemci
şuna uygun bir monitör istiyorum kardeşim
Teşekkür ederim.
AMD Raven Ridge Ryzen ™ 5 2400G 3.6GHz, 8GB DDR4 1TB HDD Oyun Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı KDV Kampanyası - Oyuncu PC
Bu üründen daha avantajlı mı olur benim için?

Çok teşekkür ederim görüşleriniz cevaplarınız için. Hepsini toparlayıp düşünüp alacağım uygun zamanda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…