Ryzen 3 2200G sistem toplama

Söylediğim gibi size kalmış, inventus ve Amazondan alışveriş yapmadım hatta kargo bedeli ekliyorlar mı ondan da emin değilim. Genel olarak siparişi verdiğinizin ertesi günü elinize ulaşıyorlar taş çatlasın bir sonraki gün gelsin.
Evet doğru diyorsunuz ama tek bir yerden almayı düşünüyorum. AMD işlemcinin bu modelinde ekran kartı da yok hani monitör alırken nelere dikkat etmek gerek peki?

Hazır sistemi alırsan motaj eklemeden kurup yolluyorlar sistemi galiba benim anladığım o sitede yazan.
1546265301882.png

1546265398817.png

Ama sistemin içinde Windows olmuyor boş halde geliyor sen Windows kuraacan. 50-60 TL lik montaj özelliğini eklersen yanında 30 günlük deneme sürümü Windows kuruyorlar bununda sana bir faydası olmaz.

2200G de 2400G gibi apu bir işlemcidir, yani ekran kartı işlemciye dahil edilmiştir. Tabi ki 2400G almanızı biz de isteriz ama monitör dahil olunca iş biraz karışıyor.

Hazır sistemi alırsan motaj eklemeden kurup yolluyorlar sistemi galiba benim anladığım o sitede yazan.
Eki Görüntüle 356152
Eki Görüntüle 356153
Ama sistemin içinde Windows olmuyor boş halde geliyor sen Windows kuraacan. 50-60 TL lik montaj özelliğini eklersen yanında 30 günlük deneme sürümü Windows kuruyorlar bununda sana bir faydası olmaz.
Deneme sürümünü İnternet' ten orijinal yapamaz mıyım?

2200G de 2400G gibi apu bir işlemcidir, yani ekran kartı işlemciye dahil edilmiştir. Tabi ki 2400G almanızı biz de isteriz ama monitör dahil olunca iş biraz karışıyor.
AMD Ryzen ™ 5 2400G 3.6GHz (Turbo 3.9GHz) Vega¹¹ Graphics AM4 İşlemci
şuna uygun bir monitör istiyorum kardeşim
Monitör olarkata İtopyadaki 499 TL lik monitör güzel senin işini görür. her türlü çıkışı var anakart üstünden DVI HDMI ve VGA çıkışı ile takarsın. 21.5 inç ve Fhd 1920x1080 fiyatıda uygun.
PHILIPS 21.5" 227E6LDSD/01 1ms VGA DVI HDMI Led Siyah Gaming Monitör | ITOPYA
Teşekkür ederim.
AMD Raven Ridge Ryzen ™ 5 2400G 3.6GHz, 8GB DDR4 1TB HDD Oyun Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı KDV Kampanyası - Oyuncu PC
Bu üründen daha avantajlı mı olur benim için?

Çok teşekkür ederim görüşleriniz cevaplarınız için. Hepsini toparlayıp düşünüp alacağım uygun zamanda.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı