Ryzen 3 2200G Sistem Toplama

Hades.like.zeus

Centipat
Topladığım sistemdeki parçalar birbirine uygun mu bilmiyorum. Bir el atıverseniz fiyatı biraz arttırabilirim. Monitör ve klavyeyi ben ayarlayacağım ama bildiğiniz ucuz 50-60 TL arası klavye varsa önerebilirsiniz.

hmmm.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynayacağım oyunlar Lol, Cs:Go, Bf1, CoD WW2,Mk11 yada 10,Ac odyssey,R6,Pubg Lite,Apex, Fortnite gibi bazıları iyi sistem isteyen oyunlar oynayacağım birde photoshop, autocad ve maya 3d kullanacağım program olarak
peki ekran kartını ve işlemcisini değiştirsem

AMD Ryzen 5 1600 soket mi yoksa AMD Ryzen 3 2300x soket mi
şşşşşşşşşşşşşş.png

şşş.ş.png

------------------------------------------------------------------------------------
buu.png
---------------------------------------------------------------------------------------------
407280

Benim 4 yıldır bilgisayarım yok 4 yıl sonra aldığımda hayal kırıklığına uğramak istemiyorum sence saydığım oyunlar ve birkaç büyük oyun için bu sistem yeterlimi ne gibi değişiklikler yapmalıyım.Donanım arşivinin kasası stokta yok gelmesini bekleyemem

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı