Ryzen 3 2200G sistem toplama

Kadir Seven

Decapat
*Sistemim:
*Ryzen 3 2200G.
*Msi A320M-PRO
*4GB 2666MHz RAM(sonradan 4 GB daha ekleyeceğim butcem yok)
*Msi MAG Forge 100M.
*350W PSU.

RAM'i 1 ya da 2 haftaya eklerim. Sistemim uyumlu mudur? Ve anakart montaj ederken dikkat etmen gereken bir şey var mıdır?
@Gerek hocam baska forumda gormustum sizi eylül formunda etiketleyin demistiniz anakart montajinda suphem var bu kasaya takabilir miyim ya da dikkat etmen gereken bir şey var mı şu yukseltmede korkuyorum kalan fis yerlerini falan biliyorum kasa sıfır falan alacağım anakart evde statik eldivende var.

Son düzenleme:
Bence 250 liraya 4 GB RAM almaktansa kasadan veya başka bir şeyden kısarak 350 TL verip 8 GB RAM almak çok daha mantıklı olacaktır. Ve aynı kasanın farklı modelini kullanıyorum (101m) bence 550 lira verme ben alırken indirimle 400 civarına bile düştüğü oluyordu.
APU sistem için RAM gerçekten önemli bir yere sahip. Eğer parçaların tamamını almadıysanız tam bütçe belirtirseniz çok daha iyi olur.

Bence 250 liraya 4 GB RAM almaktansa kasadan veya başka bir şeyden kısarak 350 TL verip 8 GB RAM almak çok daha mantıklı olacaktır. Ve aynı kasanın farklı modelini kullanıyorum (101m) bence 550 lira verme ben alırken indirimle 400 civarına bile düştüğü oluyordu.
APU sistem için RAM gerçekten önemli bir yere sahip. Eğer parçaların tamamını almadıysanız tam bütçe belirtirseniz çok daha iyi olur.

RAM'i 150 TL'ye alacağım fotoğraf amacli acikti attim aynisi olsun diye kasa baktim en ucuz 490 TL Amazon'da Amazon'da oldugunu simdi fark ettim Amazon'dan alacağım toplam butce 1800 Ark RAM almisti yanlış almis bana satiyor ondan ucuz bu kadar işlemci 2 el alacağım kalanlar RAM, anakart, PSU sıfır, PSU eski kasamdan takacağım.

Geri
Yukarı