Ryzen 3 2200G Tabanlı Sistemin Oyun Performansı Nasıl Olur?

166307

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, bütçeme göre bu sistemi topladım. Sizce nasıl? Eksik yanı var mı? Ayrıca PUBG, GTA 5 gibi oyunlarda kaç FPS alır?

toplama.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağını Silverstone Strider 500W 80+ ile değiştiriniz. VS serisi kronik sorunlu.

Ben olsam 1TB HDD yerine Adata SU650 240GB SSD alırdım. Yine de HDD istiyorsanız Toshiba P300 serisi alabilirsiniz fakat WD Blue da gayet iyidir.

Anakarta BIOS güncellemesi gerektiğini de unutmayın.

@ISLAND Vega 8 o iki oyunu da en azından düşük ayarlarda oynatabiliyor rahatlıkla.

Arkadaşlar, bütçeme göre bu sistemi topladım. Sizce nasıl? Eksik yanı var mı? Ayrıca PUBG, GTA 5 gibi oyunlarda kaç FPS alır?

Eki Görüntüle 351872
Sistem gayet başarılı olmuş, RAM'ler 4x2 yerine 8x2 olsa daha geleceğe dönük olurdu ama bugün için yeterli bir sistem olduğunu düşünüyorum. RAM'leriniz dual channel çalışacağı için oyun performansınızda gayet iyi olacaktır. Şu videoyu da yeni APU'ların ne kadar güçlü olduğundan haberdar olmayanlar için şöyle bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

{QUOTE="ReCeP_KaPLaN, post: 3688786, member: 166307"]Arkadaşlar, bütçeme göre bu sistemi topladım. Sizce nasıl? Eksik yanı var mı? Ayrıca PUBG, GTA 5 gibi oyunlarda kaç FPS alır?

Eki Görüntüle 351872[/QUOTE]
Bu hangi site acaba fiyatlar uygunmuş.

QUOTE="ReCeP_KaPLaN, post: 3688786, member: 166307"]Arkadaşlar, bütçeme göre bu sistemi topladım. Sizce nasıl? Eksik yanı var mı? Ayrıca PUBG, GTA 5 gibi oyunlarda kaç FPS alır?

Eki Görüntüle 351872
Bu hangi site acaba fiyatlar uygunmuş.
Sinerji Bilgisayar. Yalnız parçaların yanında yazanlar KDV hariç fiyatlar. Toplam fiyat 2400 TL kadar.

Güç kaynağını Silverstone Strider 500W 80+ ile değiştiriniz. VS serisi kronik sorunlu.

Ben olsam 1TB HDD yerine Adata SU650 240GB SSD alırdım. Yine de HDD istiyorsanız Toshiba P300 serisi alabilirsiniz fakat WD Blue da gayet iyidir.

Anakarta BIOS güncellemesi gerektiğini de unutmayın.
Vs serisinde ne gibi sorun var ? VS 600 PSU kullanmaktayım herhangi bir sorun gözükmüyor bende. Gerçekten merak ettim onun için soruyorum.

Ses sorunu var. Hepsinde olmuyor yine de.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı