Ryzen 3 2200g ve RX 570 4GB Sistem Toplama

kaptanmecik

Decapat
Arkadaşlar ben bu sistemi toplamak istiyorum. Bu kasa ile anakart uyumlu mudur? Anakarta girdiğimde micro ATX diyor ama uyumlu olduğu kasa ATX diyor. Bir de Power Supply'de kararsiz kaldim. Onerileriniz varsa yazarsaniz sevinirim.

Screenshot_2019-01-27-17-31-11.png

O parçalar yerine bu sistemi tavsiye edebilirim. Çok daha kaliteli parçalar kullanılmış.
Kardesim bilgisayarin herseyi guzel eyvalah onerin için ama bana ben ssd istemiyorum 480 gb ssd yerine 1tb harddisk isterim rainbow six siege oyniyacam sadece o 120gb kaldi 360 gb daha sistem falan kuracaksin yani yetmez bana 480gb ama onerin için eyvallah
Bu sistemnasil sence yeni attigim

Dosya Ekleri

• Screenshot_2019-01-27-21-29-18.png
    Screenshot_2019-01-27-21-29-18.png
    182,7 KB · Görüntüleme: 39
Bu fiyata ben öneremem bu sistemi. Linkini paylaştığım kasaya Adata 120 gb SSD ve 1TB HDD eklersen fiyat 3.500 lira oluyor. Şiddetle tavsiye ederim SSD sistem için gerekli. Ayrıca içerisinde 2500x işlemci ve 600w güç kaynağı var ileride sistemi yükseltmek istersen 2060 gibi bir ekran kartını rahatlıkla besleyebilir. Kasanın fanları RGB olması ve ekran kartı modelinin çok iyi bir soğutmaya sahip olmasıda büyük artı. Kasa toplanmış ve W10 işletim sistemi kurulmuş şeklinde gelecektir. Kesinlikle almanı tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Bu fiyata ben öneremem bu sistemi. Linkini paylaştığım kasaya Adata 120 gb SSD ve 1TB HDD eklersen fiyat 3.500 lira oluyor. Şiddetle tavsiye ederim SSD sistem için gerekli. Ayrıca içerisinde 2500x işlemci ve 600w güç kaynağı var ileride sistemi yükseltmek istersen 2060 gibi bir ekran kartını rahatlıkla besleyebilir. Kasanın fanları RGB olması ve ekran kartı modelinin çok iyi bir soğutmaya sahip olmasıda büyük artı. Kasa toplanmış ve W10 işletim sistemi kurulmuş şeklinde gelecektir. Kesinlikle almanı tavsiye ederim.
aslinda mantikli dusuncem buyuk ihtimalle alirrim eyw kardesim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı