Ryzen 3 2200G ve RX 570 Sistem Toplama

Anakart hakkında söyleyeyim modelleri ezberlemek yerine soketlerini bilseniz daha yararlı olur yeni nesil AMD işlemciler AM4 soket anakartta'da AM4 soket olursa uyumludur bilin istedim keza İntel içinde aynı 1151 pin varsayıyorum anakartın işlemcisininde 1151 pin olması lazım.

Anakart hakkında söyleyeyim modelleri ezberlemek yerine soketlerini bilseniz daha yararlı olur yeni nesil AMD işlemciler AM4 soket anakartta'da AM4 soket olursa uyumludur bilin istedim keza İntel içinde aynı 1151 pin varsayıyorum anakartın işlemcisininde 1151 pin olması lazım.
ben bilgisayardan fazla anlamiyorum boyle sizin gibi bilen insanlardan yardim almak istiyorum zaten 1 kez aldiktan sonra bir daha yukseltmeyecegim yukseltirsemde sorup sorusturup oyle yukselticegim cevabiniz icin tesekkur ederim

ben bilgisayardan fazla anlamiyorum boyle sizin gibi bilen insanlardan yardim almak istiyorum zaten 1 kez aldiktan sonra bir daha yukseltmeyecegim yukseltirsemde sorup sorusturup oyle yukselticegim cevabiniz icin tesekkur ederim
Bu arada bütçe ne kadar? Öyle deme ilerde bu bilgiler lazım olabilir.

3200.png

İsterseniz SSD'yi çıkarın 3150 civarı oluyor.

cok tesekkur ederim ugrastiginiz icin
45 Saniye civarı sürdü . Yalnız kasa kaynamış 1 dakika :D
dsasa.png

Benim aldığım gibi N11'den alabilirsiniz hem 30 Tl indirim var hemde ekran kartı son 1 ürün merak etmeyin hepsinin mağaza puanı 99-100.Sonradan HDD alırsınız

Son düzenleme:
hocam tekrar tesekkur ediyorum cevap icin sizin sisteminiz alicagim sisteme cok benziyor sadece anakart degisik gta 5 bf ve oyle tarz oyunlarda kac fps aliyorsunuz internetten oyun testlerine baktim asiri karmasik bir videoda 40fps bir videoda redux modu ile 70fps aliyorlar
gta gibi oyunlari ultrada aciyorum aciyorsa kac fps veriyor
Hocam RX 570'e geçeli daha 2-3 gün oldu. Bilindik, sistemi zorlayacak oyun olarak sadece PUBG denedim. 1080P orta ayarlarda 85-90 FPS alıyorum. Assetto Corsa'da multiplayer ultrada 65-70 FPS alıyorum. Rust'ta ultrada rahatça 60+ FPS aldım ama aşırı drop girdiğinden çok oynamadan çıktım. 8 GB RAM yetmedi sanırım. Uzun süre GTA 5 indirmem heralde internetim 6 MBPS olduğundan. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı