Ryzen 3 2200g ve RX 570 Darboğaz Yapar mı?

1 Adet 8GB yerine, 2 adet 4GB mı yani?
Evet, 2 adet 4 GB RAM olunca çift kanal olur. Ama 4 GB RAM almanızı önermem. İlerde DDR5 platformuna geçilecek ve şu an 2 GB RAM nasıl değersizse, 4 GB RAM de değersizleşecek. Elden çıkarmakta sıkıntı yaşarsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
GPU kullanım yüzdesinden dolayı öyle bir fark olmuş. RX 570 ile 1070 Ti arasında dağlar kadar fark var. Ben %100 GPU kullanımını görüyorum her oyunda. Elbette çift kanal daha iyi FPS veriyor ama bütçe olduğunda çift kanala yönelmek daha mantıklı.

FPS farkına bakılmalı. GPU kullanımı neden öyle ben de anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
kardeşim sistem oyun oynarken kendini resetliyor ve ekran kartı çökme hatası veriyor nedendir?
Hatanın İsmide: GENERAL; DEFAULT RADEON WATTMAN SETTİNGS HAVE BEEN RESTORED DUE TO AN UNEXPECTED SYSTEM FAİLURE
(Sistemim : Ryzen 3 2200g, Rx570 4gb Nitro, Asus Prime B350m E, 8GB Ddr4 3000Mhz, Bros Marka Eski Kasa, 500w Powerbooster Güç Kaynağı, Ssd Ve Hdd de mevcut)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı