Ryzen 3 2200G vs RX 560

Daha fazla  
Evet arkadaşlar karşımda 2 seçenek var sizlerede danışmak istedim hangisi daha mantıklı cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
1. Seçenek Ryzen 3 2200g alıp ekran kartı almadan oyun için kullanacağım toplasanız 24 saat içinde 4-5 saat oyun oynuyorum onun dışında pc Kapalı kalıyor 2. Seçenek Pulse Rodeon Rx 560 alıp (ona uygun bi işlemcide alacağım) hem oyun oynayıp hemde mininge bırakacağım
Okuldayken mining yapıcak eve gelincede
Kapatıp oyun oynayacağım

Evet arkadaşlar karşımda 2 seçenek var sizlerede danışmak istedim hangisi daha mantıklı cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
1. Seçenek Ryzen 3 2200G alıp ekran kartı almadan oyun için kullanacağım toplasanız 24 saat içinde 4-5 saat oyun oynuyorum onun dışında PC Kapalı kalıyor 2. Seçenek Pulse Radeon RX 560 alıp (ona uygun bir işlemcide alacağım) hem oyun oynayıp hem de mininge bırakacağım
Okuldayken mining yapacak eve gelincede
Kapatıp oyun oynayacağım

4 GB ekran kartı verim vermiyor diye biliyorum Mining'de en az 8 GB öneriliyor.

4 GB ekran kartı verim vermiyor diye biliyorum Mining'de en az 8 GB öneriliyor.

Yanlış bir bakış açısı. Farklı coinler farklı gereksinimde donanımlar istiyor. 4 GB kart ile de yapılabilir.
Konu sahibi için tavsiyem ise ikinci el temiz bir RX560 ile sistem kurması. 2200G 1030 kıvamında performans verecektir.

Yanlış bir bakış açısı. Farklı coinler farklı gereksinimde donanımlar istiyor. 4 GB kart ile de yapılabilir.
Konu sahibi için tavsiyem ise ikinci el temiz bir RX560 ile sistem kurması. 2200G 1030 kıvamında performans verecektir.

Yanlış bakış açısı olsa yazmam zaten. Sonunda biliyorum dedim net konuşmadım.

Geri
Yukarı