Ryzen 3 3100 anakart uyumu tavsiyesi

Evet çalıştırabilirsiniz A320'ler de destekliyor Update ile.
1595065251926.png

Gigabyte B450M S2H anakart ile Ryzen 3 3100 uyumlu mudur? BIOS Update yapmadan direkt takıp çalıştırabilir miyim?

Fotografta gördüğün gibi B450 şu an AMD'nin tüm işlemcilerini destekliyor.

Hocam Technopat'ın kendi videosu B450 destekliyor A320 bile destekliyor.

Destekliyor da artık BIOS Update gerektiğine emin oldum hem internetten hem de sosyaldeki konulardan ama sorun şu bunun için 2000 serisi işlemci gerek onu nereden bulacağım aldığım yer Vatan Bilgisayar gibi bir yer değil direkt distribütör üzerinden işlemcisiz Update olur mu acaba?
Destekliyor da artık BIOS Update gerektiğine emin oldum hem internetten hem de sosyaldeki konulardan ama sorun şu bunun için 2000 serisi işlemci gerek onu nereden bulacağım aldığım yer Vatan Bilgisayar gibi bir yer değil direkt distribütör üzerinden. İşlemcisiz Update olur mu acaba?

Destekliyor da artık BIOS Update gerektiğine emin oldum hem internetten hem de sosyaldeki konulardan ama sorun şu bunun için 2000 serisi işlemci gerek onu nereden bulacağım aldığım yer Vatan Bilgisayar gibi bir yer değil direkt distribütör üzerinden işlemcisiz Update olur mu acaba?
hocam bazıları updateli geliyor ama sanmıyorum b450nin güncellemeye ihtiyacını olduğunu düşünmüyorum.

Geri
Yukarı