Ryzen 3 3100 sistem nasıl?

anonim99

Decapat
Daha fazla  
İncehesap'ta hazır sistemlere bakarken bu sistemi gördüm. Kendime göre birkaç değişiklik yaptım. Bunlar anakart B450M ekran kartı XFX RX 570 4 GB SSD konusunda kararsızım Toshiba mı Adata mı daha sonra HDD eklemesi yapacağım bu değişiklikler sonucu 3550 TL gibi bir fiyat oluyor. Önerileriniz neler?

Hocam 1200 AF 1650 Super'i bile besliyor diye gördüm Sosyal'de. Yanlışım mı var?
RX 570 4GB’ı ucu ucuna besleyeceğini tahmin ediyorum sonrasında çok zorlanacaktır ki hani 570’le alınırsa bile aciliyetten alınmalı yoksa hiç bir şekilde geleceğe yönelik değil.
Hocam 1200 AF 1650 Super'i bile besliyor diye gördüm Sosyal'de. Yanlışım mı var?
Tahmini %10 ila işlemci yük olan yerlerde %20 lere varan darboğaz olacağı düşüncesindeyim daha iyi kartları ancak 2K’da besler ancak o kartlar’da 2 kart için üretilmediler :D. Ha iyi bir soğutma +OC ile dar boğaz düşürülebilir ama değmez bence o işlemciyi almak isterseniz bütçeniz kısıtlı olmalı (Allah herkese iyi sistem nasip etse ama ekonomi belli) dediğim gibi alınır mı alınır ama o bütçeye ben almazdım.

Geri
Yukarı