Ryzen 3 3100 sistem ne kadar tutar?

Bu sistem 7.750 TL etmez.
7.750 TL'den çok daha fazla edecektir günümüze göre. 165HZ Asus TUF monitör dahil, Super olmayan GTX1650 en az 3000 TL olan bu dönemde bence çok güzel bir bilgisayar. SSD hariç.
7.750 TL'den çok daha fazla edecektir günümüze göre. 165HZ Asus TUF monitör dahil, Super olmayan GTX1650 en az 3000 TL olan bu dönemde bence çok güzel bir bilgisayar. SSD hariç.
Edit: Sanırım piyasa bilginiz biraz zayıf. Açtığım eski konumda da 9.000 TL ile RTX sistem toplayabileceğimizi söylemiştiniz. 😁 Yanlış anlamayın ama bence biraz araştırdıktan sonra yorum yaparsanız daha güzel olacaktır, iyi geceler..

Açıkcası fiyat uygun geldi, şuanki piyasaya göre. Size sorum şu olacak. SSD Ve HDD'yi çıkarsam, sorunlu olmayan 250GB SSD ve 500GB HDD eklesem sorun ortadan kalkar mı?

Açıkcası fiyat uygun geldi, şuanki piyasaya göre. Size sorum şu olacak. SSD Ve HDD'yi çıkarsam, sorunlu olmayan 250GB SSD ve 500GB HDD eklesem sorun ortadan kalkar mı?
Üzerinde takılı olan HDD sorunlu diyemeyiz. Çünkü laptop HDD'si takmış arkadaşınız. Sadece yavaş olma sıkıntısı olur biraz. Onun dışında SSD kapasitesi çok az ve bu modelde sorun yaşayan çok fazla. 256GB bence günümüzde SSD için çok az bir miktar. Bence HDD'yi değiştirmeden SSD alın.

Ortada sorun olmamasını istiyorum açıkcası, ileride sıkıntı yaşamamak için. 500GB SSD ve 500GB HDD şuanda ortalama 650TL tutuyor. Teşekkürler @SensationWhite . Ek olarak sistem önerenler olmuş fakat elimdeki laptopu satamadım, adamda takasa olumlu baktı o da laptop alacakmış iyi denk geldi. O yüzden önermeler boş şuanda. Sorun ortadan kalkacaktır diye düşünüyorum sizin yazdığınızda göre bu değişiklikleri yaptığımda.

Ortada sorun olmamasını istiyorum açıkcası, ileride sıkıntı yaşamamak için. 500GB SSD ve 500GB HDD şuanda ortalama 650TL tutuyor. Teşekkürler @SensationWhite . Ek olarak sistem önerenler olmuş fakat elimdeki laptopu satamadım, adamda takasa olumlu baktı o da laptop alacakmış iyi denk geldi. O yüzden önermeler boş şuanda. Sorun ortadan kalkacaktır diye düşünüyorum sizin yazdığınızda göre bu değişiklikleri yaptığımda.
Laptop nedir? Ne kadar fiyata sayıyor?

Takas edicektik, Monster abra a5 v15.8.3 vardı fakat yalan oldu diyeyim @baran_basaran
Laptobum yaklaşık 6 aylık, her şey güzel ilerliyodu fakat sırf klavyede w ve s harfinde silinmeler olduğu için içime sinmedi deyip saldı. Monster'ı aradığımızda da net bir bilgi vermemişler, siz bu konuda hakimmisiniz? Monster desteğe göndererek yada klavye parçaları satılıyor mu emin değilim özel olarak bunları değiştirebiliyormuyuz? Bilgili olan arkadaşlar yazarsa sevinirim, önemli bir durum.

Geri
Yukarı