Ryzen 3 3100 sisteme Windows 11 kurulmalı mı?

Kurabilirsiniz ama önermiyorum. Ben de 2 gün önce 12400f 6750xt sistem aldım ama Windows 10 da kullanıyorum. Windows 11 bana güven vermiyor. 2025 e kadar Windows 10 devam etmeyi düşünüyorum. 2025 de güncelleme desteği çekilirse ancak geçerim :D.

@React Hocam neden fikrimi beğenmediğinizi anlayamadım. Windows 10'a 2015 de Windows 7 Premium'dan geçiş yaptığımda anormal ısı değerleri, performans düşüşü ve sürücü sıkıntıları yaşadım. Yaklaşık bir buçuk sene sonra bu sorunlarım düzeldi. Bu nedenle temkinli davranmak istiyorum. Evet sistemim daha yeni bu nedenle bu tür sıkıntılar yaşamam pek mümkün değil ama güvenemiyorum :D.

@React Hocam neden fikrimi beğenmediğinizi anlayamadım. Windows 10'a 2015 de Windows 7 Premium'dan geçiş yaptığımda anormal ısı değerleri, performans düşüşü ve sürücü sıkıntıları yaşadım. Yaklaşık bir buçuk sene sonra bu sorunlarım düzeldi. Bu nedenle temkinli davranmak istiyorum. Evet sistemim daha yeni bu nedenle bu tür sıkıntılar yaşamam pek mümkün değil ama güvenemiyorum :D.

1600AF ve RTX 2060 ile sorunsuz kullanıyorum, Windows 10'un aksine performansım arttı ve şuan sistem gayet stabil. Bu yüzden görüşünüze katılmıyorum.

Geri
Yukarı