Ryzen 3 3100 ve RX 580 sistem toplama

Bütçe
5000-5200

S4lihK

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Arkadaşım bir sistem toplamak istiyor. Bütçesi 5000 TL. Bu sistem iyi midir? Bütçeyi aşmadan şu parça yerine şunu al dediğiniz bir şey var mı?

Merhabalar. Arkadaşım bir sistem toplamak istiyor. Bütçesi 5000 TL. Bu sistem iyi midir? Bütçeyi aşmadan şu parça yerine şunu al dediğiniz bir şey var mı?

Monitörden biraz kısılıp 8 GB RAM daha alınmalı.

Son düzenleme:
Ekran kartı olarak 1650 Super alın. Bu arada tam bütçeniz nedir?
Monitörden biraz kısılıp 8 GB RAM alınmalı. Kasanın görüntüsünden biraz taviz verirseniz B450M anakart da alınabilir.

Monitör önemlidir kısmaya değmez. İleride bir 8 GB daha alınabilir RAM.

Monitörden biraz kısılıp 8 GB RAM daha alınmalı.
8 gb RAM daha eklemesi gerektiğini arkadaşıma söyledim. Fakat bütçesi 5000 5200 civarlarında olduğu için (monitör dahil) şimdilik 8 alıyor. Ayrıca monitörün fiyatına göre iyi olduğunu düşünüyorum.
Ekran kartı olarak 1650 Super alın. Bu arada tam bütçeniz nedir?

Monitör önemlidir kısmaya değmez. İleride bir 8 GB daha alınabilir RAM.
PC'nin fiyatı 5200'ü geçmesin istiyorum (monitör dahil).

8 GB RAM daha eklemesi gerektiğini arkadaşıma söyledim. Fakat bütçesi 5000 5200 civarlarında olduğu için (monitör dahil) şimdilik 8 alıyor. Ayrıca monitörün fiyatına göre iyi olduğunu düşünüyorum.

PC'nin fiyatı 5200'ü geçmesin istiyorum (monitör dahil).

Senin topladığın sistem iyi. Akakçe'den aynı parçaları daha ucuza da alabilirsin. Ekran kartı olarak bunu al.

Kasa-PSU olarak da bu ikili daha iyi.

Senin topladığın sistem iyi. Akakçe'den aynı parçaları daha ucuza da alabilirsin. Ekran kartı olarak bunu al.

Kasa-PSU olarak da bu ikili daha iyi.

Teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı