Ryzen 3 3200G alınır mı?

fxtih

Hectopat
Merhaba, 1-2 ay gibi bir süre içinde idarelik güncel oyunları (CS2, Valorant, GTA 5, Fortnite) Low ayarlarda 80-100 FPS arası oynatacak bir APU sistem toplamayı düşünüyorum. Sizce alınır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Oyun performanslarına buradan bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
oyun performanslarına buradan bakabilirsin.

Bunlara baktım ama bazı kanallarda yüksek FPS'ler gösterirken bazı kanallarda düşük FPS gösteriyor testlerde anlamadım ondan buraya yazdım.

Bunlara baktım ama bazı kanallarda yüksek FPS'ler gösterirken bazı kanallarda düşük FPS gösteriyor testlerde anlamadım ondan buraya yazdım.
Ramden kaynaklı olabilir. Ryzen işlemciler ram'in MHZ üzerine kuruldu. Ne kadar yüksek MHZ o kadar iyi performans demektir. Bu yüzden anlamamış olabilirsin. Bir yerde okumuştum,ne kadar doğru bilmiyorum. 3600 mhz ve üstü ryzen işlemciler için iyi performans olurmuş.

RAM'den kaynaklı olabilir. Ryzen işlemciler RAM'in MHz üzerine kuruldu. Ne kadar yüksek MHz o kadar iyi performans demektir. Bu yüzden anlamamış olabilirsin. Bir yerde okumuştum, ne kadar doğru bilmiyorum. 3600 MHz ve üstü Ryzen işlemciler için iyi performans olurmuş.

Dahili ekran kartları yüksek MHz ve Dual channel özelliğinden güzel faydalanırlar. Performansı insanların düşündüğünden çok daha fazla etkiliyor

Geri
Yukarı