Ryzen 3 3200G işlemci fan tavsiyesi

Sistemin bakımı yapıldı mı? Çünkü o APU için stok soğutucu bile yeterli.

2. nesil Ryzen işlemci ve yüksek voltajda çalışıyor. Yazın tam yükte 95 dereceye çıkabilir yani. :D

Çift fanlısına gerek yok. Aynı işi görüyor. Şiddetle öneririm.

Ben de bunu öneririm ama alternatif olarak da Cooler Master Hyper 212 Spectrum alabilirsin. Hem RGB hem de fiyat olarak bir tık daha uygun.

Hocam ARGB olacaksa SE-224-XT ARGB V2 hem daha iyi, hem dahili macun ve ikinci klips seti fazlası var, hem de dahili kontrolcü ve ARGB üst plakayla geliyor.
Hocam 3200G olan bir sistemde ARGB destekli bir anakart olduğunu sanmıyorum açıkçası. Bu arada modeli ilk kez gördüm ve çok hoşuma gitti görüntüsü hem siyah hem de ARGB. İnceleyeceğim, teşekkürler.

Hocam 3200G olan bir sistemde ARGB destekli bir anakart olduğunu sanmıyorum açıkçası. Bu arada modeli ilk kez gördüm ve çok hoşuma gitti görüntüsü hem siyah hem de ARGB. İnceleyeceğim, teşekkürler.
Daha ucuz olan normal SE-224-XT serisinden hiçbir farkı yok ARGB olması dışında.
Bu arada bu model ve SE-234 dahili ARGB kontrolcüyle geliyor hocam, SATA'dan güç alan tek girişli ufak bir kontrolcü. Mod, renk ve hız ayarlarını ayrı ayrı yapmanıza olanak sağlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı