Ryzen 3 3200G oyun performansı nasıldır?

Bakın adamda Ryzen 3 var benımkınden iyi bendee burasını anlamıyorum.
Yani adamda Vega 8 yazıyor bende Radeon grapich diyor başka bir şey yok vramide yüksek nasıl oluyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-05-13 095016.png
    Ekran görüntüsü 2022-05-13 095016.png
    105,3 KB · Görüntüleme: 33
Amd apu alıyorsan o.c yapacaksın her türlü
Ben sahsen yapiom ama sovutma sistemjm zayif oldugundan 4 ghz yerine genelde 3.7 3.8 kullaniom 55 65 dereceyi gecmio yuk altinda yaank gta 5 + chrome acik oluo arka planda bide spotify
Kanki oni biosdan 2 gb yada 3gb ayarlicaksin sende 512 mb var o yuzden low da o kadar fps aliosun ramin kac gb 8gb ise biosdan 1gb ayarla yada 2gb 3gb yapma

RAM 16 da VRAM performanstan kayıb ettirmiyor mu benim sistemimin aynısı olan adamların videosunu izledim benden çok farklı FPS de oynuyorlar oyunu Ryzen 5 5600G 16 GB RAM DDR4 1600 MHz tek kanal RAM.

Yani adamda Vega 8 yazıyor bende Radeon grapich diyor başka bir şey yok vramide yüksek nasıl oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
izle knk
RAM 16 da VRAM performanstan kayıb ettirmiyor mu benim sistemimin aynısı olan adamların videosunu izledim benden çok farklı FPS de oynuyorlar oyunu Ryzen 5 5600G 16 GB RAM DDR4 1600 MHz tek kanal RAM.
Vede apuda ramler cok onemli 1600 cok kotu yavas yaani bende 3600 var stok oc ile onuda yukseltebiliom ama gerek yok attim video yu izle anlatio adam onun dediklerni yap performansin artar
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bunuda izleyebilkrsin bu tqm vram artirmayi anlatio

Kanka 1x16 GB RAM var şu anda nasıl alayım öyle zaten VRAM yükseltme derken anakart çöktü
Onu sıfırladım
izle kanka

Vede APU'da RAM'ler cok onemli 1600 cok kotu yavas yaani bende 3600 var stok OC ile onu da yukseltebiliom ama gerek yok attim video yu izle anlatio adam onun dediklerni yap performansin artar

bunu da izleyebilkrsin bu tqm VRAM artirmayi anlatio

2. videoyu yaptım sonra PC çalıştı ekran gelmedi anakartı sıfırladım şimdi öyle anca

Kanka
Kanka 1x16 GB RAM var şu anda nasıl alayım öyle zaten VRAM yükseltme derken anakart çöktü
Onu sıfırladım

2. videoyu yaptım sonra PC çalıştı ekran gelmedi anakartı sıfırladım şimdi öyle anca
10 defa yaptim kendi anakartima onu oradan peg secilimj yukselttin yerden ona dikkat et vega 8 3gb ye kadar yukselio

Yeni konular

Geri
Yukarı