Ryzen 3 3200G sistem 2.el ne kadar eder?

koldaseray

Hectopat
Yer
Hawkins Indiana
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni sisteme geçmeyi planladığım için satmayı düşünüyorum sizce ortalama ne kadar eder? Gün içerisinde 2.el ilanı oluşturacağım Technopat'ta.
Özellikleri.
~İşlemci: AMD Ryzen 3 3200G.
~Ekran kartı: Vega 2 GB dahili ekran kartı.
~Ram: 8*2 16 GB Corsair 3000MHz CL16.
~Anakart: Gigabyte A320 m-h
~Depoloma: SanDisk 240 GB SSD.
~Kasa: Rampage xhorse 600W.

Son düzenleyen: Moderatör:
3500 lira civarı piyasası var bu ürünlerin.
Bu fiyatlara utanmadan GT 730 ekran kartlı olup oyuncu bilgisayarı adı altında satan fırsatçıları unutmamak gerekir. Technopat'ta satması daha uygun gibi görünüyor. Konu dışı olduysa kusura bakmayın. 3500 liraya satın da fırsatçılar utansın hallerinden.

Arkadaşlar yeni sisteme geçmeyi planladığım için satmayı düşünüyorum sizce ortalama ne kadar eder? Gün içerisinde 2.el ilanı oluşturacağım Technopat'ta.
Özellikleri.
3500TL gibi bir fiyata alıcı bulursanız hiç üstünü aramayın. Çok aciliyeti varsa daha da uyguna olabilir tabi.

Özellikleri.
Ben bu tarz bir sistemi işlemci 2. el geri kalan hepsi sıfır olacak şekilde 2700 e toplamıştım kasım ayında. 3000-3500 idealdir bütün parçalar ikinci else.

Bu fiyatlara utanmadan GT 730 ekran kartlı olup oyuncu bilgisayarı adı altında satan fırsatçıları unutmamak gerekir. Technopat'ta satması daha uygun gibi görünüyor. Konu dışı olduysa kusura bakmayın. 3500 liraya satın da fırsatçılar utansın hallerinden.
Valla ben sahibindende falan ürün satmıyorum uygun fiyata yazdığım şeyleri millet mesajlarda neresi bozuk diye soruyorlar. :D onlar da alışmış kazık yemeye.

Yeni konular

Geri
Yukarı