Ryzen 3 3200G sistem nasıl?

Fts12

Decapat
Daha fazla  
Evde sıkılınca 5000 TL altı sistem toplamaya çalıştım böyle bir şey yaptım nasıldır sizce ve AAA oyunlarda 30 FPS de olsa veriri mi?

İşlemci: AMD Ryzen 3 3200G 4 Core 3,6 - 4,0 GHz 6 MB.
Anakart: MSI B450M-A Pro Max AM4 DDR4 4133MHz.
RAM: Hikvision urien 16 GB DDR4 RAM.
SSD: Kingston 240 GB A400.
Kasa: Frisby 400W FC-9290G

Kasa tarafı kötü hocam. SSD tarafından emin değilim Kingston'un bir tane kronik sorunlu modeli var ama bu o mu emin değilim. Anakart ne fiyat performans değil ama güzel bir anakart. AAA oyunlarda 30FPS veremeyebilir hocam. Zaten 1080p deneyimi kesinlikle unutun birçok oyunu 720p oynamak zorundasınız.

SSD kronik sorunlu, değiştirilmeli. RAM'ler Dual Channel olsun, işlemciyi daha iyi besler ve APU işlemcilerde çok fark yaratır. Ek olarak PSU kaliteli mi bilmiyorum. Onun dışında güzel. Oyun performansında ise çok bir şey beklemeyin. APU sonuçta.

SSD kronik sorunlu, değiştirilmeli. RAM'ler Dual Channel olsun, işlemciyi daha iyi besler ve APU işlemcilerde çok fark yaratır. Ek olarak PSU kaliteli mi bilmiyorum. Onun dışında güzel. Oyun performansında ise çok bir şey beklemeyin. APU sonuçta.
Sağolun düzenliyeceğim sistemi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
En düşük ayarlarda RDR2'yi 720 de 30FPS oynarsın ama ara sıra 30 altına düşer.
Bir de çift kanal RAM önemli tabii APU'lar gücünü RAM'den alır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Teşekkür ederim :)
Bir de çift kanal RAM önemli tabii APU'lar gücünü RAM'den alır.
Rami 2x8 gb ram'e çevirdim,ssd olarak da sandisk ekledim güvenilir marka diye biliyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı