Ryzen 3 3200G Sistem Nasıldır?

Maks. 2750₺ hocam. Site konusunda mümkün olduğunca Vatan PC tercih edin lütfen. Teşekkürler.

Bu fiyata alınacak anakartlarda 2666 mhz'sen fazlası desteklemiyor. Ssd olarak okuma/yazma olarak yüksek olanı tercih ettim.
Belki kronik sorunludur bilemem.
2750 TL'ye ben böyle bir şey dizdim.

Anakart:

İşlemci:

RAM:

2 tane alınacak.

Kasa:

Güç kaynağı:

HDD:

SSD bulunuyor elimde, o yüzden sadece HDD alacağım.

Monitör olarak bunu düşünüyorum, hikayeli oyunlarla pek alakam yok, çoğunlukla eski FPS oyunlarını oynuyorum. CS:GO gibi.

60 Hz olması pek sorun değil, zaten uzun süredir 60 Hz monitör kullanıyorum, bozulduğu için bunu alacağım. 144 Hz monitörler çok pahalı geliyor, zaten 60 Hz'ye alıştım.

Lütfen fikirlerinizi belirtin, soğutucu almam gerekir mi?

Tabii depolama dahil değil, T7 ve VS450 yerine @tirabzonun_kaymagi'nin dediği gibi Dark Raider alın.

Zalman T7 + VS450, 718 TL ediyor. Dark Raider ise 511 TL.

Artan 219 TL'ye 65 TL ekleyip bu SSD'yi alın.

Giriş seviyesi bir SSD olduğu için çok beklentiniz olmasın. 3-4 kişi hız düşme yaşadı diye kronik sorunlu olmaz.

Maks. 2750₺ hocam. Site konusunda mümkün olduğunca Vatan PC tercih edin lütfen. Teşekkürler.

Bu fiyata alınacak anakartlarda 2666 mhz'sen fazlası desteklemiyor. Ssd olarak okuma/yazma olarak yüksek olanı tercih ettim.
Belki kronik sorunludur bilemem.
SSD ne kadar fazla ısınırsa performansı da o kadar düşer. BX500 ısınma sorunlu bir seri. Beklediğiniz okuma yazma hızlarını almanız çok kolay olmaz diye düşünüyorum. Başka modeller tercih edilebilir. Isınma sorunlu bir ürünü neden almak istersiniz ki?

Dahili grafik kısmına yazılanlara göre ben bunu APU sisteme takarsan 60 Hz'den daha fazla alamayacak mıyım?

Geri
Yukarı