Ryzen 3 3200G Sistem Nasıldır?

Furkandes

Hectopat
Merhaba ben 1 2 ay önce sistem topladım kendim. Sistemimde anakart olarak Gigabyte A320M-S2H kullandım. Islemci olarak Ryzen 3 3200G kullandım. Iki tane de 8 GB 3000 MHz Corsair DDR4 RAM var. Malum ekran kartları çok pahalı olduğu için işlemciyi kullanıyorum erkan kartı olarak ve yaklaşık RAM'dan 2 GB kullanıyor. Sizce sistemim nasıl? Artıları eksileri nelerdir? Ve hangi oyunları oynayabilirim? Teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba ben 1 2 ay önce sistem topladım kendim. Sistemimde anakart olarak Gigabyte A320M-S2H kullandım. Islemci olarak Ryzen 3 3200G kullandım. Iki tane de 8 GB 3000 MHz Corsair DDR4 RAM var. Malum ekran kartları çok pahalı olduğu için işlemciyi kullanıyorum erkan kartı olarak ve yaklaşık RAM'dan 2 GB kullanıyor. Sizce sistemim nasıl? Artıları eksileri nelerdir? Ve hangi oyunları oynayabilirim? Teşekkürler.

Bende yakında böyle bir sistem alacağım monitör 768P olduğu için haliyle çoğu oyunu da oynarım düşüncesi var. Bunu alıp 2-3 sene idare edip sonra da RX 570 ya da 580 alacağım sisteminden memlun musun?

2 tane kısmını görmemişim kusura bakmayın. Sistem iyi görünüyor belki anakart B serisinden seçilebilirdi. Yine de sisteminiz hayırlı olsun.
Tek ram ile çift ram arasında ne gibi farklar var acaba bilginiz var mı? Bende tek ram vardı ekran 2gb kullanınca 6gn kalıyordu o yüzden aldım yeni 8gb dual channel yaptim

Yeni konular

Geri
Yukarı