Ryzen 3 3200G sistemde ekrana görüntü gelmiyor

waieNNN

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Donanım
Merhaba, bilgisayarı yeniden başlattıktan veya kapatıp tekrardan açtıktan sonra fanlar hızlı dönüyor ve ekrana görüntü gelmiyor kasanın Power ışığı yanmıyor fakat fanlar dönüyor. Anakartın üstündeki tüm kabloları ve kasanın tüm kablolarını söküp yarım saat beklettikten sonra tekrardan kabloları takıp açtığım zaman düzeliyor. Güç kaynağında sıkıntı olabilir mi veya statik elektriklenme oluyor olabilir mi? Ne yapmam lazım? Yardımcı olursanız sevinirim.

B450M S2H - Ryzen 3 3200G - Vengeance 8 GB - SanDisk 240 GB- Cooler Master GM750 80+

Tamam 😃 anakartında sorun olabilir. En yüksek ihtimal bu, tekrar ediyoruz. Yedek parça olmadığı için elinde tek yapmanız gereken anakartı servise göndermek.

Gece tüm kabloları sökmüştüm şimdi takıp açtım bilgisayarı BIOS'a girip güncelleme yapayim dedim güncelleme bittikten sonra yeniden başlattı kendini şimdi yine aynı şaka gibi ya 😂

Arkadaşlar sorun güç kaynağındanmış, aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar farklı bir güç kaynağıyla test edebilir. Çözüldü olarak işaretlenebilir.

Son düzenleme:
Gece tüm kabloları sökmüştüm şimdi takıp açtım bilgisayarı BIOS'a girip güncelleme yapayim dedim güncelleme bittikten sonra yeniden başlattı kendini şimdi yine aynı şaka gibi ya 😂

Arkadaşlar sorun güç kaynağındanmış, aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar farklı bir güç kaynağıyla test edebilir. Çözüldü olarak işaretlenebilir.
Hadi geçmiş olsun 😃

Geri
Yukarı